Ремонт телефонів

Сьогодні побачити людину, яка не має власну телефонну трубку для вирішення багатьох проблем, неможливо. Смартфони та стільникові телефони допомагають нам не лише з'єднатися з будь-якою людиною у світі, але й полегшують роботу, навчання, вирішують безліч завдань та підтримують сучасні ігри з неймовірною графікою.

Несправність телефону для деяких не просто неприємність, це трагедія. Втрата комунікації просто відрізає людину від зовнішнього світу. Адже стільникові телефони з масою різних месенджерів деяким людям замінюють найкращих друзів.

Мобільні трубки виходять з ладу з різних причин. Не завжди вдається самостійно за допомогою перезавантаження системи повернути пристрій у вихідний робочий стан. Будь-які серйозні збої в роботі гаджета повинні усунутись лише фахівцем.

Майстер від компанії «УМІЛЬЦІ» заощаджує ваш час, адже він оперативно прибуває і на місці лагодить девайс, у короткі терміни повертаючи телефон у робочий стан. Якщо ви не можете запросити спеціаліста додому, квартири або офісу, привезіть зламаний гаджет в один з наших сервісних центрів.

Часті поломки телефону

Незважаючи на те, що цифрова техніка модернізується практично щодня, а безліч технологій використовується, щоб зробити телефони міцними, вологоміцними і максимально мультизадачними, вічно працювати гаджети не можуть. Але продовжити життя свого пристрою можна, вчасно виконавши його ремонт.

Найчастіше зустрічаються такі несправності смартфонів:
 1. Розбитий екран телефону. Тріщини і сколи призводять до того, що частинки пилу, бруду і волога проникають всередину гаджета, що загрожує поломкою цифрових плат і повною втратою працездатності девайса.
 2. Акумулятор телефону не тримає заряд.
 3. Камера не працює.
 4. У смартфон потрапила волога. Не намагайтеся навіть включати девайс, одразу викликайте майстра.
 5. Гаджет сильно нагрівається під час роботи та заряджання.
 6. Пристрій часто зависає.
 7. Не заряджається, навіть якщо новий зарядний кабель.
 8. Часті перезавантаження системи тощо.

Неважливо, чому зламався телефон, не зволікайте і звертайтеся до професіоналів, ми швидко повернемо робочий стан вашої техніки.

Ремонт телефонів

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги з ремонту телефонів

  Сьогодні можна побачити величезну кількість телефонів - невеликі цеглинки, величезні девайси, розсувні, слайдери, прості кнопкові апарати. Їх усіх поєднує одне – призначення та мобільність. Пристрій завжди готовий для з'єднання зі співрозмовником у будь-якій точці світу. Залежно від функціональності, гаджет можна використовувати для будь-яких цілей. Ми надаємо послуги з ремонту будь-яких телефонів. Працюємо швидко, якісно, недорого.

  Що ми пропонуємо:
  1. Комплексна діагностика та тестування технічного стану гаджета.
  2. Заміна деталей та плат, що вийшли з ладу.
  3. Заміна екрану та шлейфів. Процедура складна і копітка, під силу лише справжнім професіоналам.
  4. Перепрошивка системи, допомога в установці та налаштуванні програм. Оновлення програмного забезпечення, навчання.

  Не витрачайте час, не витрачайте свої нерви, просто дзвоніть нам і викликайте спеціаліста з ремонту телефонів.

  Наша допомога для вас

  Компанія УМІЛЬЦІ більше 10 років пропонує якісні послуги з ремонту цифрової, побутової техніки. Ми впораємося з будь-яким пристроєм, у тому числі з аудіосистемами та новітніми моделями електротранспорту. За роки роботи ми повернули до життя понад 1000 різних апаратів і девайсів. Щодня наші майстри приїжджають до вас додому, в квартиру або офіс і усувають будь-які, навіть найбезнадійніші несправності. Сервісні центри по Україні працюють для вас без вихідних, святкових днів.

  Мы по праву считаемся лучшей компанией, ведь это только часть наших преимуществ:

   • Оперативно приїжджаємо та одразу ремонтуємо техніку.
   • Не беремо грошей за комплексну діагностику та виїзд майстра.
   • Ремонт телефону триває не більше години.
   • Використовуємо сучасне обладнання та професійні інструменти.
   • Оригінальні якісні запчастини у величезному асортименті.
   • Гарантія на всі види послуг щонайменше 6 місяців.

  Поломка телефону – не всесвітня трагедія, одразу кличте майстри, ми приїдемо і повернемо вашу техніку до життя. Приїжджайте до сервісного центру, ми вам допоможемо.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>