Гарантія

 1. У відремонтовану техніку потрапила рідина.

  Якщо після ремонту, в процесі якого було видалено наслідки попадання води та напоїв в апарат, техніка була залита знову, відновлення здійснюється за рахунок клієнта. Наші досвідчені співробітники можуть відрізнити попадання води у пристрій до ремонту та після.

 2. Механічні деформації та пошкодження, які не зафіксовані в акті передачі, коли техніка приймалася на ремонт нашими фахівцями.

  Коли ви приносите зламаний пристрій і ми приймаємо його на ремонт, складається акт огляду, в якому ретельно фіксується зовнішній стан техніки аж до найменшої подряпини. Якщо після ремонту апарат отримав пошкодження, про які немає інформації, вторинний ремонт також здійснюється за рахунок клієнта.

 3. Відсутність чи видимі пошкодження гарантійної пломби, наявність наслідків самостійного та непрофесійного ремонту.

  Якщо в процесі експлуатації техніки після нашого ремонту клієнт втратив гарантійну пломбу або вона була затерта, ми не відмовимо в гарантійному обслуговуванні. Але якщо фахівець виявить стороннє втручання та спроби самостійного ремонту після наших послуг, що спричинили серйозні поломки та вихід техніки з ладу, за повторне відновлення доведеться заплатити.

 4. Неможливо визначити номер та серію пристрою, або деталі, які були на ремонті, бо вони були змінені чи видалені.

  При прийомі техніки на відновлення ми записуємо в акті приймання серійний номер апарата. Якщо ми надаємо запчастину з нашого складу, її номер також заноситься до нашої бази даних. За відсутності номера та серії на пристрої та деталі немає можливості зрозуміти, чи була ця техніка у нас у ремонті, тому вона під гарантійний випадок не підпадає.

 5. Ремонтні роботи, на які гарантія не поширюється

  До них належить частковий ремонт техніки.

  Наприклад, після діагностики та тестування працездатності пристрою майстер робить висновок, що необхідно замінити дві пов'язані між собою деталі, але клієнт вирішує замінити лише одну запчастину. У такому разі пошкоджений вузол продовжує завдавати шкоди техніці і приводить у несправний стан нову деталь. Повторний ремонт у такому разі здійснюється за рахунок клієнта, оскільки він залишив несправність техніки.

  Якщо ви незадоволені якістю нашої роботи, або майстер зіпсував вам настрій, будь ласка, повідомляйте про це нам.

Отримати консультацію

Заповніть цю форму зворотного зв’язку і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.