Питання та відповіді

Наші клієнти часто запитують нас. Фахівці компанії “УМІЛЬЦІ” не тільки здатні виконати якісний професійний ремонт вашої техніки, а й надати грамотну консультацію. Ми відповімо на будь-яке ваше запитання.

1. Чому так важливо одразу ремонтувати зламану техніку?

Якщо продовжувати використовувати зламані апарати, це може призвести до збільшення витрат на ремонт, додаткових поломок. Крім цього, така техніка небезпечна для здоров'я та життя. Непрацюючі деталі, через які, як і раніше, проводиться електрика, можуть замкнути, що призведе до пожежі або удару струмом. Попадання води на компоненти під напругою також є небезпечним, бо користувач може отримати потужний удар струмом. Зовнішні поломки псують ергономічний та приємний зовнішній вигляд техніки.

2. Чи можна самостійно виконати ремонт техніки, не звертаючись до майстрів?

Можна, якщо ви маєте потрібний досвід і знання. Але похвалитися таким досвідом можуть далеко не всі, а ми не тільки виконуємо професійний та якісний ремонт, але й гарантуємо всі свої послуги. Крім цього, ми самі підберемо необхідні оригінальні запчастини, за допомогою сучасного діагностичного обладнання визначимо проблему з точністю 100% і оперативно виконаємо ремонт техніки.

3. Які засоби оплати доступні в Україні?

Сьогодні для наших клієнтів доступними є всі способи оплати. Послуги компанії «УМІЛЬЦІ» можна сплатити готівкою, переказом на розрахунковий рахунок або зробити платіж за допомогою мобільного телефону. На всі послуги та комплектуючі ми надаємо документи – акти, гарантійні талони, чеки.

Задать вопрос

Используйте данную форму для того, чтобы задать вопрос

    Виникли питання? Напишіть нам ?>