Заміна сенсорного екрана телефону

Смартфони, сучасні мобільні телефони, можуть похвалитися достатньою міцністю. Тепер такий пристрій надійний, має масу корисних функцій і складається з міцних металів, а також ударостійкого скла.

Всі компоненти такого телефону працюють швидко та злагоджено. Корпус телефону надійно збереже внутрішні плати та механізми від пошкоджень, але екран – це, як і раніше, слабке місце будь-якого девайсу.

Його можна розбити, лише один раз упустивши або вдаривши мобільну трубку. Ходити з тріснутим склом не тільки некрасиво, а й дуже небезпечно.

Втрата чутливості тачскріна, спотворення картинки на екрані, неприємні плями, смуги, попадання вологи під скло - далеко не повний список неприємностей власника смартфона з розбитим дисплеєм.

Не намагайтеся замінити сенсорний екран телефону самостійно, це дуже складна і кропітка робота, вона по плечу далеко не кожному. Достатньо пошкодити внутрішній шлейф і цифровий пристрій стане недоступним для відновлення, його можна залишити лише на запчастини.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» мають потрібний досвід та навички, необхідні для якісного та оперативного ремонту цифрової техніки. Якщо вам потрібно швидко повернути смартфон у робочий стан, телефонуйте нам або привезіть пристрій до одного з наших сервісних центрів.

Типові поломки сенсорного екрана телефону

Дисплей смартфона - це кілька дуже тонких шарів, кожен з них виконує певну функцію. Якщо скло розбите, але ви не бачите при цьому жодних змін в якості роботи гаджета, можна просто поміняти верхній шар, щоб повернути телефону нормальний зовнішній вигляд і чутливість тачскріну.

Але є кілька симптомів, що сигналізують про серйозну проблему, внаслідок чого потрібна повна заміна екрана девайсу. До них відносяться:

 1. Тріщини на екрані гаджета.
 2. Відсутність реакції сенсорного екрана на дотик або телефон на нього неадекватно реагує.
 3. Смартфон періодично зависає, і ви не можете повернути його в робочий стан.
 4. Ледве видно картинку на дисплеї.
 5. Тривале та неприємне миготіння картинки на смартфоні.
 6. Дефекти, плями, смуги, брижі на дисплеї.
 7. Синій екран.
 8. Дисплей пристрою відсвічує білим кольором.

При спостереженні таких ознак поломки слід відразу замінити сенсорний екран смартфона. Для процедури знадобляться спеціальні навички, професійні інструменти та година вільного часу.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики складає 0 грн., за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів із видачею акта технічного стану 250
Заміна сенсорного екрана Заміна сенсорного екрана (тачскріна, сенсорного скла) 450
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрін+LCD/LED) 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 600
Заміна дисплея Заміна дисплейного модуля у смартфоні зі скляною (металевою, пластиковою) задньою кришкою шляхом розклеювання 750
Заміна дисплея Заміна дисплейного модуля у смартфоні з AMOLED | OLED матрицею або на флагманських моделях смартфонів 980
Заміна сенсорного екрана телефону

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура заміни сенсорного екрана смартфона

  Майстер прибуває на заявку, маючи при собі не тільки інструменти, а й запасний екран, якщо ви не придбали заздалегідь новий тачскрін.

  Процес заміни деталі виконується поетапно, всього за 7 кроків:
  1. Комплексна діагностика, огляд та тестування техніки.
  2. Знімається задня кришка, потім фахівець частково розбирає девайс.
  3. За допомогою професійного фена майстер нагріває тачскрин та акуратно відокремлює його від телефону.
  4. З основної плати витягується шлейф.
  5. Встановлюється новий екран.
  6. Фахівець перевіряє його роботу, тестує та акуратно проклеює.
  7. Збирання телефону після тестування.

  Ремонт займе не більше години, але знадобиться багато часу, щоб клей остаточно просох усередині гаджета. Якщо є можливість, не використовуйте техніку до ранку.

  Наші плюси для вас

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, відновлення, настроювання, модернізації цифрової, побутової техніки, аудіо систем та новітніх моделей електротранспорту. Ми працюємо по всій території України. Наші майстри приїжджають додому, офісу, квартири. Сервісні центри відкриті щодня, без вихідних та свят. Кожен наш замовник стає улюбленим та постійним клієнтом.

  Серед численних переваг компанії можна назвати такі:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста та комплексна діагностика техніки у подарунок.
   • Оперативний ремонт техніки за годину.
   • Гарантія на всі види послуг – 6 місяців.
   • Сучасне обладнання та якісні інструменти.
   • Оригінальні запасні деталі у великому асортименті.

  Ми допоможемо вирішити вашу проблему і незабаром ви вже зможете користуватися своїм апаратом, як і раніше. Викликайте майстра додому або привезіть гаджет до сервісного центру.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>