Ремонт телефону після потрапляння рідини

Сучасні цифрові пристрої настільки затягують, що людина без них не обходиться навіть приймаючи ванну або обідаючи. Часто на девайс попадає вода, проливається кава, чай, сік. Що робити, якщо на ваш смартфон потрапила будь-яка рідина?

Існує цілий алгоритм порятунку телефону та дій, які ви можете виконати самостійно до того, як на виклик приїде майстер або смартфон буде доставлений до сервісного центру.

Волога – один із найголовніших ворогів будь-якого стільникового телефону. Багато сучасних моделей створено із захистом від попадання води і навіть у рекламі можна побачити, як щасливий власник гаджета спокійно гуляє з ним під дощем.

Але на сьогоднішній день ще не всі смартфони захищені від вологи, тому потрібно експлуатувати цифрову техніку акуратно та обережно.

Алгоритм дій при потраплянні рідини до телефону

Компанія «УМІЛЬЦІ» надає послуги з ремонту та налаштування будь-яких смартфонів. Ми оперативно приїдемо на виклик та повернемо працездатність будь-якому девайсу. Але до прибуття майстра необхідно виконати низку певних дій, щоб фахівець міг швидко повернути смартфон до життя без особливих втрат.

 1. Гаджет, що впав у воду, потрібно відразу ж витягнути з рідини та вимкнути. Якщо цього не зробити, може статися коротке замикання.
 2. За допомогою паперового рушника ретельно протерти девайс. Якщо є можливість, зніміть задню кришку і витягніть акумуляторну батарею.
 3. Такі телефони, як Айфон, що являють собою пристрій у цілісному корпусі, багато хто радить опустити в тарілку зі звичайним рисом. Як не дивно, цей спосіб справді працює.
 4. Витягти зі смартфона картку пам'яті та SIM-картку.
 5. Покласти гаджет на тепле світле місце.
 6. Викликати спеціаліста нашої компанії або привезти улюблений девайс до одного з наших сервісних центрів.

Після того, як виконані всі необхідні дії щодо порятунку смартфона, майстер обов'язково ремонтує врятований гаджет, адже при попаданні води всередину не можна уникнути несправностей.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики складає 0 грн., за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів із видачею акта технічного стану 250
Ремонт після потрапляння вологи або занурення в рідину Видалення оксидів та інших наслідків потрапляння рідини на системну плату 650
Ремонт центральної плати Ремонт центральної плати (термоусадка з перекаткою контактів CPU, заміна ОЗУ, флеш-пам’яті, контролера живлення) 600
Ремонт телефону після потрапляння рідини

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура ремонту телефону після потрапляння рідини

  Після попадання води та інших рідин у смартфон, девайс необхідно очистити від усіх наслідків неприємного інциденту. Використовуючи професійне діагностичне обладнання та спеціальні інструменти, майстер виконує ремонт поетапно:

  1. Знімається батарея та розбирається смартфон.
  2. Фахівець знімає модульний дисплей та плату.
  3. Виконується просушування компонентів.
  4. Використовуючи спеціальний розчин або ультразвукові ванни, майстер очищає мікросхеми і контакти.
  5. Виконується зворотне збирання та тестування працездатності девайсу.

  Якщо деяким компонентам телефону внаслідок контакту з рідиною було завдано значної шкоди, і деталі вийшли з ладу, майстер виконає заміну цих запчастин. Фахівець завжди має при собі все необхідне, щоб оперативно повернути ваш гаджет до життя.

  Допоможемо швидко та якісно

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації багатьох моделей цифрової та побутової техніки. Ми полагодимо будь-який, навіть безнадійний пристрій, аудіосистему. Багато замовників наших послуг давно стали постійними клієнтами. Щодня для вас відчиняють двері наші сервісні центри, розташовані на всій території України.

  У своїй роботі ми завжди дотримуємося жорстких принципів: чесність, оперативність, гарантія якості, прийнятні ціни.

  Переваги співробітництва:

   • Оперативний виїзд майстра та комплексна діагностика техніки здійснюються безкоштовно.
   • Терміновий ремонт будь-яких пристроїв у вас вдома, в офісі, квартирі.
   • Гарантія на всі послуги – 6 місяців.
   • Досвідчені співробітники, якісне професійне обладнання та інструменти.
   • Оригінальні запчастини від провідних виробників світу.

  Якщо не хочете марнувати свій час і фінанси, вам потрібна допомога в ремонті будь-якої техніки, доставляйте її в сервісний центр або викликайте майстра додому.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>