Діагностика телефонів та смартфонів

Мобільні телефони та смартфони давно перетворилися на надійні багатофункціональні пристрої. Вони не тільки замінили нам стаціонарні телефони, а й взяли на себе виконання завдань, які раніше були під силу лише персональним комп'ютерам.

Гаджети використовують люди будь-якого віку, адже девайси дають змогу вчитися, працювати, дивитися фільми, серіали. Завдяки їм легко підтримувати зв'язок із близькими та рідними, друзями, колегами за допомогою дзвінків чи використання месенджерів.

Рано чи пізно в роботі смартфона або мобільного телефону з'являються проблеми, збої, нерівномірність зображення, проблеми зі звуком і т. д. Непідготовлений користувач навряд чи зрозуміє відразу причину поломки, цим повинні займатися тільки професіонали.

Компанія «УМІЛЬЦІ» пропонує якісну та оперативну комплексну діагностику будь-якої несправної техніки. Якщо ви не можете запросити майстра додому або офісу, привезіть зламані пристрої в будь-який з наших сучасних сервісних центрів.

Часті несправності телефонів, смартфонів

Для того, щоб виконати діагностування гаджетів, необхідно дізнатися, які проблеми турбують власників девайсу.

Найчастіше трапляються такі поломки:
 1. Смартфон не вмикається. Причин чимало, це може бути несправність батареї, програмні збої, перегрівання мікросхем тощо.
 2. Дисплей розбитий чи не бажає працювати. У таких випадках потрібно замінити екран або весь модуль.
 3. Не працюють дрібні компоненти гаджета - камера, мікрофон, динамік, кнопки.
 4. Механічні пошкодження.
 5. Апаратні та програмні збої.
 6. Моментальне розрядження акумуляторної батареї.

Виявити деякі несправності можна самостійно, але діагностика, виконана професіоналом з використанням спеціальної апаратури та інструментів, допоможе виявити приховані дефекти та відремонтувати телефон у стислі терміни.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики складає 0 грн., за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів із видачею акта технічного стану 250
Діагностика телефонів та смартфонів

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура діагностики

  Для з'ясування причин поломки девайса майстер виконує два основні етапи діагностування:

  1. Спочатку спеціаліст виконує тестування гаджета та пошук проблем. Майстер перевіряє основні елементи смартфона на працездатність. До них відносяться: кнопка включення-вимкнення девайса, модуль зв'язку, дисплей, мікрофон, динамік і т. д. У разі, коли після первинного тестування не було виявлено основну проблему гаджета, фахівець приступає до наступного кроку.
  2. Комплексна діагностика девайсу. Майстер розбирає телефон, оглядає його зовні та зсередини, перевіряє працездатність окремих компонентів. Як тільки буде знайдено несправність, фахівець її усуне. Найчастіше ремонт полягає у заміні деталі, що вийшла з ладу, на нову запчастину.

  Якісний та оперативний ремонт телефону може виконати досвідчений майстер, який має при собі запчастини, обладнання та інструменти. А також гаджет можна повернути до життя у сервісному центрі.

  Ми допомагаємо щодня

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації цифрової, побутової техніки та інших сучасних електронних пристроїв. Щодня вам відкриваються сервісні центри по всій Україні. Майстри виїжджають на виклики та повертають працездатність техніці, ми полагодили не одну сотню апаратів. Чимало замовників наших послуг стали постійними клієнтами. Ми подаруємо друге життя навіть, здавалося б, безнадійному пристрою.

  Переваги для вас:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста та комплексна діагностика техніки вдома, в квартирі, офісі.
   • Терміновий ремонт будь-яких апаратів.
   • Гарантія.
   • Досвідчені співробітники, професійні інструменти та сучасне обладнання.
   • Оригінальні запчастини від провідних виробників світу.

  Щоб отримати нашу допомогу, приходьте до сервісних центрів або викличте нашого майстра додому. Ми працюємо швидко, чесно, недорого.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>