Технічне обслуговування дизельних та бензинових генераторів

Бензинові генератори та ДГУ – це сучасне надійне обладнання, яке здатне врятувати у важкі часи. Агрегат врятує в моменти тимчасового відключення від мережі живлення, а також може бути використаний як постійне джерело електроенергії. Генератори успішно використовують у приватних оселях, на дачних ділянках, вони спроможні заживити електроенергією невеличку крамницю, офіс, торговельний павільйон тощо.

Ці технічно складні пристрої потребують не лише постійного догляду та контролю, технічне обслуговування також їм потрібне. Всі профілактичні операції виконуються тільки досвідченими майстрами, які мають спеціальне обладнання, інструменти та знання.

Спеціалісти компанії «УМІЛЬЦІ» виконають повний комплекс необхідних процедур швидко та на найвищому рівні. Ми приїдемо в будь-яке місто України. Обслуговування виконується як на об’єкті замовника, так і в наших сервісних центрах.

Комплекс профілактичних процедур з обслуговування генераторів

Роботи з технічного обслуговування генераторів містять такі важливі процедури:

 • Профілактика будь-яких зламань та несправностей. Перевірка справності всіх контактів, налаштування клапанів ДВЗ, діагностика натягу ременів.
 • Перевірка та тестування кріплень ДВЗ, роботи паливного бака, щита управління.
 • Діагностика механізмів захисту агрегату.
 • Заміна розхідників, деталей, що вже виробили свій ресурс, запчастин, які можуть вийти з ладу у будь-який момент. Заміна мастила, фільтрів, масляних та повітряних.
 • Якщо ДГУ використовується на відкритому майданчику, необхідно повне очищення від пилу, дрібного сміття та будь-яких забруднень.

Для техобслуговування генераторів використовуються оригінальні запчастини, деталі та витратні матеріали.

Якщо генератор використовується як техніка для аварійного підключення і працює досить рідко, йому також потрібне повне професійне ТО.

До правил техобслуговування такої генераторної установки належать:

 1. Необхідність стежити за станом АКБ та її своєчасною зарядкою. Агрегат повинен бути готовий до підключення будь-якої хвилини, щоб відразу подавати електроенергію. Особливо це стосується промислових установок, які не мають ручного стартера.
 2. Необхідно стежити за рівнем пального у генераторі. Дизель і бензин мають неприємну властивість випаровуватися або приходити з часом у непридатність. Відповідно агрегат не заведеться або не зможе нормально працювати. Необхідно доливати свіже пальне щонайменше раз на три місяці.
 3. Стежити за рівнем мастила та вчасно його міняти. Якщо мастило старе, буде неприємний запах, перебої в роботі агрегату або він не запуститься, коли виникає термінова потреба. Перевіряти рівень мастила слід лише в охолодженому ДВЗ. Купуйте тільки якісні мастильні матеріали.

Якщо дотримуватися цих нехитрих правил, можна бути впевненими в тому, що генератор обов’язково запуститься в потрібний момент.

Наша допомога в техобслуговуванні генераторів

Компанія «УМІЛЬЦІ» приймає для ремонту та обслуговування побутову, професійну, цифрову техніку. Наші досвідчені майстри готові повернути працездатність будь-якій, навіть застарілій моделі.

Щодня по нашу допомогу звертаються сотні клієнтів через наші беззаперечні переваги:

 • Безплатний виїзд майстра та діагностика.
 • Оригінальні витратні матеріали та запчастини від провідних виробників.
 • Гарантія на всі види послуг.
 • Досвідчені фахівці з профільною освітою.
 • Доступна вартість послуг та запчастин.

Якщо вам терміново необхідна допомога наших умільців, потрібна детальна консультація, чи в вас залишилися питання, дзвоніть нам за телефонами, які вказані на сайті, чи пишіть у спеціальну форму чату.

Технічне обслуговування дизельних та бензинових генераторів

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>