Ремонт двигуна генератора

Бензинові та дизельні генератори – це технічно складні пристрої, що відрізняються високою якістю, продуктивністю, довговічністю та надійністю. Одна генераторна установка може забезпечити електрикою приватний будинок, дачу, невелике кафе чи торговий павільйон протягом цілого дня. Якісна робота генератора залежить від багатьох чинників, а серйозні поламання відбуваються рідко. Не намагайтеся самостійно привести в робочий стан ДЕС або бензиновий генератор, це може призвести до додаткових проблем і капітального ремонту техніки, а це, своєю чергою, може вдарити по гаманцю.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» швидко приїдуть на виклик та проведуть ремонт двигуна генератора будь-якої складності.

Проблеми з двигуном бензинового та дизельного генератора

Двигун – це основний елемент в системі електроустаткування. Від його технічних характеристик залежить те, як довго буде тривати безперебійна робота генератора. Від потужності ДВЗ, відповідно, залежить й потужність генераторного устаткування.

В генераторах використовують двигуни, які відрізняються залежно від типу пального, що використовується в агрегатах. Дизельні ДВЗ можуть похизуватися довготривалістю, безперебійною роботою, вони владні працювати довгий час без перерви. Однак взимку генератори з дизельним пальним складно використовувати, в їх експлуатації присутні різні складнощі.

Бензинові генератори мають нижчу вартість, однак моторесурс ДВЗ в них є значно меншим. Таке устаткування не спроможне працювати довгий час без перерви. Бензинові агрегати можна використовувати як резервне джерело живлення. Взимку бензогенератор запустити легше, ніж ДЕС.

Серед джерел неполадок, які часто виникають під час роботи ДВЗ агрегату, особливо можна відокремити наступні:

 • Пальне та мастильні матеріали негідної якості.
 • Дешеві запчастини.
 • Недотримання правил експлуатації.
 • Неправильне встановлення апарату.
 • Невчасне технічне обслуговування обладнання.

Після визначення поламання спеціаліст оперативно виконає наступні ремонтні роботи:

Відновлення двигуна генератора

Ремонт двигуна генератора виконується відповідно до всіх рекомендацій виробника. Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» після прибуття на виклик виконують відновлення двигуна за наступним порядком:

 1. Зовнішній огляд, діагностика агрегату.
 2. Перевірка працездатності двигуна.
 3. Розбирання обладнання, ремонт.
 4. Заміна запчастин, що вийшли з ладу.
 5. Збірка двигуна.
 6. Регулювання та остаточна діагностика техніки.

Під час виконання робіт фахівці використовують сучасні технології, спеціальне обладнання та інструменти. Ремонту та заміні підлягають такі складові елементи двигуна генератора, як паливні, водяні та масляні помпи, турбокомпресори, деталі циліндро-поршневої групи тощо.

Професійна допомога«УМІЛЬЦІВ» – для кожного!

Компанія займається ремонтом побутової, професійної, та цифрової техніки. Ми повернемо працездатність будь-яким, навіть найстарішим моделям у стислі терміни.

Наші плюси для вас:

 • Оригінальні запчастини від провідних виробників.
 • Фахівці з великим досвідом та відповідною освітою.
 • Професійне обладнання для ремонту будь-якої складності.
 • Доступна вартість послуг.
 • Приїдемо до будь-якого міста України, працюємо на всій території країни.

Якщо у вас залишилися запитання або потрібна допомога наших майстрів, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Ремонт двигуна генератора

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>