Встановлення Windows на Mac

Користуючись технікою Apple, можна зіткнутися з тим, що потрібно використання програм, недоступних для вбудованої операційної системи макбука.

Також і безліч ігор запускається лише при використанні Windows.

Сьогодні є технічна можливість поєднати дві операційні системи на ноутбуці та взяти від них лише найкраще для продуктивної роботи.

Самостійно налаштувати та поєднати ОС Windows та ОС MAC дуже складно, не знаючи технічних нюансів та не вміючи користуватися спеціалізованими програмами.

Комп'ютерний майстер додому або офісу від компанії «УМІЛЬЦІ» оперативно прибуде до вас і допоможе налаштувати ваш Mac, встановивши сучасну та ліцензійну ОС Віндовс. Ваша робота за ноутбуком від компанії Apple стане комфортною та максимально продуктивною.

Навіщо потрібна ОС Віндовс на Mac

Причин для інсталяції Віндовс у користувача може бути чимало. Сьогодні макбуки використовуються не тільки в домашній обстановці, а й у багатьох офісах, адже ця техніка давно показала себе на краще.

Встановлення ОС Віндовс на Mac OS потрібно в таких випадках:
 1. На комп'ютері використовуються багато програм для роботи в бухгалтерії, наприклад, 1С.
 2. Для використання робочих та стандартних програм Microsoft Office потрібна система Windows.
 3. Користувач звик працювати на Віндовс.
 4. Необхідне використання спеціалізованої програми Corel Draw, яка працює лише на Windows.

Вибрати найбільш оптимальне програмне забезпечення та версію системи може сам користувач, але для коректної установки повинні бути дотримані важливі умови:

1. Щонайменше 40 Гб вільної пам'яті на ноутбуці.
2. Ліцензійна версія Віндовс.
3. Флешка пам'яттю щонайменше 8 Гб.
4. Стабільний інтернет та Wi-Fi.

Майстер швидко встановить нову операційну систему, поєднавши обидві ОС для комфортної роботи.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Встановлення Windows на Mac “Пакет Мінімум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків, встановлення програми для архівації даних, встановлення антивірусного програмного забезпечення, налаштування віддаленого доступу. 350
Встановлення Windows на Mac “Пакет Максимум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків, встановлення програми для архівації даних, встановлення антивірусного програмного забезпечення, налаштування віддаленого доступу, налаштування резервного копіювання даних у хмарне сховище, встановлення офісних програм, встановлення програм для перегляду фотографій та зображень. 650
Встановлення Windows на Mac

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги наших спеціалістів

  Після отримання заявки комп'ютерний майстер прибуває до офісу чи квартири. Він має професійні інструменти, знімний носій з великою кількістю вільної пам'яті, ліцензійний софт.

  Процедура інсталяції Windows на макбук виконується поетапно за допомогою програми Boot Camp.

  1. Ретельна діагностика цифрової техніки.
  2. Поділ жорсткого диска на кілька томів за потреби.
  3. Запуск помічника Boot Camp.
  4. Дотримуючись команд асистента, фахівець створює диск для встановлення Віндовс, а потім натискає «встановити Windows».
  5. Потім майстер поєднує нову ОС із Mac OS.

  Усі процедури вимагають пильної уваги і лише правильних дій. Помилки можуть призвести до некоректної роботи макбука, що спричиняє додаткові фінансові витрати. Досвідчений фахівець не допускає помилок, він у короткі терміни встановить нову ОС на ваш макбук, і ви одразу зможете використовувати ноутбук для своїх цілей.

  Ми працюємо для вас

  Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років. Ми пропонуємо якісний та терміновий ремонт побутової, цифрової техніки, будь-яких аудіосистем та електротранспорту. Ми впораємося з будь-якою проблемою. Викликайте майстра додому або привозьте несправні пристрої до одного з наших сервісних центрів, що розташовані по всій Україні. Сотні клієнтів давно стали нашими постійними, ми працюємо чесно, оперативно та недорого.

  Наші переваги – для вашої вигоди:

   • Безкоштовний виїзд та ретельна діагностика – приємний бонус для кожного клієнта.
   • Швидкий ремонт будь-якого пристрою та апарату.
   • Гарантія на всі послуги – 6 місяців.
   • Допомога у підборі комплектуючих, налаштуванні, а також складання ПК в офісі, квартирі, будинку.
   • Тільки оригінальні запчастини, ліцензійний софт, досвідчені майстри, найкращі інструменти та сучасне обладнання.

  Якщо вам потрібна наша допомога, викликайте майстра додому або привезіть зламану техніку до наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>