Встановлення програм

Цифрова техніка, що використовується щодня для дому, офісу вирішує різні завдання. Це робота, творчість, розваги, різноманітні ігри. Пристрої складаються з апарату та його програмного забезпечення.

Завдяки встановленим програмам ноутбук, ПК, нетбук чи моноблок стабільно працюють та виконують свої завдання.

Сьогодні відомо безліч різних програм для роботи та розваг, і не завжди зрозуміло, які з них потрібні, а які не варто навіть встановлювати на комп'ютер.

Крім цього, багато програм з Інтернету вже заражені вірусами або мають додаткові установки, не потрібні нікому.

Компанія «УМІЛЬЦІ» пропонує допомогу досвідчених фахівців у встановленні та налаштуванні програмного забезпечення.

Ми допоможемо не тільки оновити операційну систему, але й встановимо драйвера, які підходять для будь-якої оргтехніки, налаштуємо кращі програми та їх компоненти.

Проблеми під час встановлення ПЗ

При самостійному налаштуванні комп'ютера та інсталяції програм, їх компонентів, драйверів, браузерів можуть виникнути різні проблеми. Адже не кожен зможе сам коректно налаштувати ПК.

 1. Встановлюючи ПЗ, необхідно почекати, поки інсталятор закінчить свою роботу. Але якщо несподівано перервати процес установки, в операційній системі виникнуть різні неполадки, не всі програми запускатимуться, а драйвера перестануть коректно працювати.
 2. Після встановлення програм, деякі утиліти пропонують перезавантажити ваш пристрій. Не завжди користувач погоджується на цю операцію, а даремно. У випадку, коли комп'ютер не був перезавантажений після інсталяції, він буде працювати з помилками та неполадками.
 3. Виконуючи завантаження однієї і тієї ж програми двічі і одночасно, ви провокуєте зависання Віндовс, системну помилку, результатом чого стане синій або чорний екран. У результаті, скоріше за все, доведеться налаштовувати ПК через BIOS.

Не ускладнюйте життя собі та своїй цифровій техніці. Комп'ютерний майстер додому, в офіс прибуде в короткий термін і миттєво вирішить усі ваші проблеми. Наш спеціаліст має при собі ліцензійний софт, перевірені антивіруси з ключами та кодами для встановлення. Якщо немає можливості викликати майстра додому, приїжджайте до одного з наших сервісних центрів, наші співробітники швидко виконають налаштування операційної системи, встановлять потрібні програми та драйвера. Потім менеджери запросять вас прибути за власним пристроєм. Не чекайте, не втрачайте час, гроші та нерви.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Встановлення операційної системи та програм “Пакет Мінімум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків. 399
Встановлення операційної системи та програм “Пакет Максимум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків. З резервним копіюванням даних з робочого жорсткого диска до 100 Гігабайт. 499
Офісні пакети Microsoft Office 365 персональний (електронна ліцензія на 1 рік) 1259
Офісні пакети Microsoft Office 365 для дому (електронна ліцензія на 1 рік) на 1 ПК 1555
Офісні пакети Microsoft Office 365 Business преміум 3229
Офісні пакети Microsoft Office для дому та навчання 2019 2719
Офісні пакети Microsoft Office для дому та бізнесу 2019 6399
Офісні пакети Microsoft Office професійний 2019 11399
Операційні системи Microsoft Windows 10 Домашня (всі мови) (електронна ліцензія) 3899
Операційні системи Microsoft Windows 10 Pro (усі мови) (електронна ліцензія) 5799
Антивіруси Zillya! Internet Security на 1 ПК із правом користування на 1 рік 199
Антивіруси Zillya! Total Security на 1 ПК із правом користування на 1 рік 299
Антивіруси Zillya! Антивірус на 1 ПК із правом користування на 1 рік 119
Антивіруси Zillya! Internet Security for Android на 1 пристрій із правом користування на 1 рік 119
Антивіруси avast! Internet Security на 1 ПК із правом користування на 1 рік 364
Антивіруси avast! Internet Security на 1 ПК із правом користування на 1 рік (продовження) 264

 

Встановлення програм

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Вирішимо ваші проблеми

  Компанія УМІЛЬЦІ пропонує допомогу в ремонті та відновленні цифрової та побутової техніки, ми відремонтуємо ваш телевізор та холодильник, налаштуємо моноблок або ПК, повернемо працездатність улюбленій аудіосистемі.

  Комп'ютерний майстер, додому та в офіс що приїжджає вчасно, виконує всі послуги зі встановлення програмного забезпечення.

  Швидко та якісно встановимо:
  1. операційні системи;
  2. утиліти та ігри;
  3. необхідні програми Microsoft – Word, PowerPoint, ExceL, Outlook та інші;
  4. драйвери, архіватори, мультимедійні програвачі, графічні редактори;
  5. спеціалізовані програми, поштові клієнти;
  6. антивіруси та інший софт.

  Процедура виконується за допомогою оригінальних ліцензійних дисків. Після нашої роботи не потрібно виймати програмне забезпечення з архіву, будь-що встановлювати самостійно, вводити коди та активувати антивіруси. Наш майстер налаштує вашу техніку так, що ви зможете одразу використовувати ваш пристрій.

  Наші плюси

  Компанія «УМІЛЬЦІ» більше десяти років допомагає відновити, відремонтувати та налаштувати будь-яку цифрову техніку. Ми беремося навіть за безнадійні пристрої. Багато клієнтів давно стали нашими постійними партнерами.

  Чому багато хто обирає нас:

   • Виклик майстра та комплексна діагностика техніки – безкоштовно.
   • Ремонт техніки у стислі терміни.
   • Гарантія на усі послуги 6 місяців.
   • Прийнятні ціни.
   • Тільки оригінальні запчастини, ліцензійний софт, антивірус, професійні інструменти та обладнання.

  Привезіть вашу техніку до нашого сервісного центру, викликайте спеціаліста додому. Ми допоможемо вам швидко та недорого.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>