Налаштування програм

Комп'ютери, як і безліч електронних пристроїв, працюють, використовуючи встановлені на них програми, драйвера та програми. Для коректної роботи ПК, ноутбука, моноблока та інших гаджетів потрібно встановити відповідні програми та операційну систему.

Установка програм самостійно призводить до того, що ви на свій ПК можете встановити непотрібні утиліти, браузери, які йдуть в комплекті з програмами з інтернету, а також віруси.

Часто трапляються випадки, коли під час встановлення ПЗ потрібен код активації, за який потрібно окремо заплатити, але неясно, прийде вам ключ або це шахраї.

Комп'ютерний майстер, що прибуває додому, в офіс допоможе налаштувати ваш електронний пристрій, не порушуючи його роботи. Якщо немає можливості запросити спеціаліста, привезіть техніку до нашого сервісного центру.

Встановлення та налаштування програм
Послуги з налаштування програм, встановлення утиліт та додатків потрібні у багатьох випадках:
 1. Модернізація ПК; оновлення програмного забезпечення.
 2. Постійні збої у роботі програм.
 3. Зависання, повільний відгук на дії користувача.
 4. Некоректна робота утиліт та компонентів компа.
 5. Постійне перезавантаження ПК.
 6. Встановлення та переустановлення Віндовс.
 7. Придбання та налаштування нової цифрової техніки.

Комп'ютерний майстер додому (чи то в будь-яку локацію) приїде у стислі терміни. При собі фахівець завжди має інструменти, ліцензійний софт, оригінальні програми, що не потребують введення коду активації та ключів.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість   (грн.)
Встановлення операційної системи та програм “Пакет Мінімум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків. 399
Встановлення операційної системи та програм “Пакет Максимум” Розбивка жорсткого диска на кілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв та системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео та аудіо кодеків. З резервним копіюванням даних з робочого жорсткого диска до 100 Гігабайт. 499
Налаштування програм

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Робота фахівця

  Налаштування програм та застосунків на комп'ютері, моноблоці та інших пристроях необхідне для правильної роботи техніки. Щоб у вашому офісі не стався форс-мажор, а домашній комп'ютер не вимкнувся під час роботи, запросіть майстра налаштувати програмне забезпечення.

  Усі роботи проводяться поетапно:
  1. Виконується комплексна діагностика пристрою, зокрема перевірка BIOS.
  2. При необхідності майстер очищає системний блок від бруду та пилу, адже через це ПК також може гальмувати.
  3. Запускається перевірка на віруси та шкідливі програми.
  4. Видаляються програми, які мають проблеми або застосунки, які не запускаються.
  5. Майстер встановлює та налаштовує потрібні програми, не нав'язуючи утиліти та драйвера, що не потрібні користувачеві. А також оновлюється програмне забезпечення, вже встановлене на комп'ютері, за потреби.

  Співробітник нашої компанії, прибуваючи на виклик, має ліцензійний софт. Він установить ОС Windows, програми Microsoft Office, до них відносяться Word, PowerPoint, ExceI, поштовик Outlook, популярні ігри, графічні редактори, мультимедійні плеєри. Встановлення та налаштування антивірусу також входить до наших послуг.

  Переваги компанії

  Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років. Наші сервісні центри розташовані по всій Україні. Фахівці приїжджають на виклик до вас додому чи офісу. Ми полагодимо цифрову та побутову техніку, а також аудіосистеми та будь-які сучасні апарати. Ремонтні та відновлювальні роботи виконуються швидко, якісно та професійно. Багато наших клієнтів давно стали постійними. Після закінчення робіт наш менеджер вам передзвонить.

  Наші клієнти цінують нас за безліч плюсів:

   • Безкоштовний виклик майстра та комплексна діагностика.
   • Терміновий ремонт, економія часу.
   • Допомога в підборі комплектуючих та складанні ПК вдома.
   • Гарантія на всі послуги – 6 місяців.
   • Оригінальні запчастини, ліцензійний софт та професійні інструменти.

  Потрібна допомога? Звертайтесь до нас! Ми працюємо без вихідних, святкових днів та перерви на обід. Викликайте майстра додому або привезіть несправну техніку до нашого сервісного центру будь-якої миті.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>