Ремонт планшетів

Планшет – це цифровий пристрій, який сьогодні виконує безліч найрізноманітніших завдань. Використовувати девайс можна для роботи, навчання, розваг, ігор. Використовуючи планшет, можна знайти будь-яку інформацію в інтернеті, стежити за успішністю дитини, дивитися цікаві відео та серіали. Пристрій дуже швидко стає улюбленим гаджетом, з яким шкода розлучатися навіть на мить. Але, як будь-який електронний апарат, планшет часто ламається. Причин поломок дуже багато і вина користувача не на останньому місці.

Якщо у вас зламався улюблений девайс, не намагайтеся самі привести техніку до ладу. Не маючи спеціальних навичок, досвіду та інструментів, ви тільки пошкодите планшет, що призведе до більш дорогого ремонту.

Майстер компанії «УМІЛЬЦІ» оперативно прибуде до вас додому або в офіс і в короткий термін поверне девайсу працездатність. Якщо у вас немає можливості запросити спеціаліста, привезіть несправну техніку до одного з наших сервісних центрів.

Часті поломки планшета

Планшет – тендітна техніка, він схильний до багатьох поломок, внаслідок неакуратного поводження користувача з гаджетом. Фахівці виділяють кілька типів несправності, які найчастіше зустрічаються:

 1. Механічні пошкодження – вдарили, упустили, через що ушкоджується дисплей. Як результат – тріщини, подряпини, відколи. На екрані спостерігаються смуги, бриж, розмиті плями, пропадає зображення повністю.
 2. Збій у програмному забезпеченні. Виникає після зараження вірусами, неправильної перепрошивання або переустановлення ПЗ.
 3. Гніздо для заряджання та інші роз'єми з часом виходять з ладу.
 4. Виходять із ладу плати, мікросхеми, шлейфи.
 5. Не працює кнопка вмк. / вимк. та інші проблеми.

Фахівці нашої компанії впораються з будь-якою поломкою в короткий термін і повернуть вам девайс у повністю робочому стані.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики складає 0 грн., за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів із видачею акта технічного стану 250
Ремонт планшета Розбирання екранного модуля 550
Ремонт планшета Перескладання планшета 450
Ремонт планшета Відновлення внутрішніх шлейфів 550
Перепрошивання планшета Відновлення після зниження версії прошивки, відновлення з EDL Qualcomm. 500
Ремонт планшета Відновлення роз’єму живлення, навушників, SD, USB 550
Ремонт планшета Відновлення центральної плати від пролитої рідини з повним очищенням 700
Ремонт планшета Заміна динаміків, мікрофонів, камери, акумуляторів 400
Ремонт планшета Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 650
Ремонт планшета Заміна сенсорного екрана (тачскріна, сенсорного скла) 650
Ремонт планшета Заміна екранного модуля (Touch screen + LCD / LED) 750
Ремонт планшета Ремонт WiFi – модуля 700
Ремонт планшета Ремонт зовнішнього блоку живлення 250
Ремонт материнської плати (1 група складності) Відновлення контактних майданчиків ланцюга живлення після падіння, короткого замикання чи потрапляння вологи. Заміна елементів SMD. Відновлення компонентів SMD. 750
Ремонт материнської плати (2 група складності) Відновлення («Реболлінг») або заміна BGA мікросхем 1300
Ремонт материнської плати (3 група складності) Відновлення («Реболлінг») заміна мікросхем під компаунд (контролерів заряду, живлення, керування підсвічуванням або зображенням, аудіокодеків, RF мікросхем, Bluetooth, Wi-Fi IC модуля, підсилювачів сигналу. Заміна Sim конекторів. При заміні EMMC або відновлення процесора, проводиться очищення контактних секторів від компаунду, посадка куль на мікросхему та встановлення на плату. 1900
Ремонт планшета Ремонт / Заміна елементів корпусу, засувок, кріплень 450
Ремонт планшета Ремонт / Заміна АКБ, джойстиків, кнопок, вимикачів 400
Ремонт планшета Ремонт / Заміна роз’єму навушників, SD 700
Ремонт планшета Рихтування, вирівнювання корпусу 450
Відновлення ПЗ на програматорі 1 групи складності Прошивка програматором під час повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам’яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету та сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки китайською мовою. 600
Відновлення ПЗ на програматорі 2 групи складності Прошивка програматором під час повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам’яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету та сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки китайською мовою. Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібрування мережі. Відновлення завантажувача. Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання у прошивку або завантажувальний сектор. 1000
Ремонт / Заміна роз’єму USB Якщо пристрій не заклеєний (розбір пристрою, механічне скидання корпусу або на гвинтах) 650
Заміна сенсорного / захисного скла в планшетах від 9,7″ до 10,1″ (AMOLED екран) Нарізання та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 1300
Ремонт планшетів

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Наші послуги з ремонту планшета

  Ми виконуємо весь комплекс послуг з ремонту будь-якої цифрової техніки, що вийшла з ладу. Ми швидко, якісно, недорого повернемо працездатність до вашого гаджета.

  Види відновлювальних робіт:
  1. Заміна дисплея, екрану, тачскріну.
  2. Ремонт внутрішніх мікросхем, плат.
  3. Ремонт гнізда зарядки та інших роз'ємів девайсу.
  4. Змінюємо корпус, кришку планшета.
  5. Переустановлення програмного забезпечення, лікування вірусів.
  6. Відновлення гаджета після потрапляння у воду або рідини всередину пристрою і т.д.

  Приїжджаючи на заявку, наш майстер має потрібне діагностичне обладнання, якісні інструменти, оригінальні запчастини, ліцензійний софт для швидкого ремонту планшета у вас вдома або в офісі.

  Наша допомога у будь-який час

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, відновлення будь-яких моделей цифрової, побутової техніки, аудіосистем та електротранспорту. Щодня наші майстри виїжджають на сотні викликів та повертають вашим улюбленим апаратам колишню працездатність. Багато наших замовників давно стали постійними клієнтами. Ми раді бачити вас у наших сервісних центрах, розташованих на всій території України, щодня, без обіду та вихідних.

  Переваги для співпраці:

   • Безкоштовний виклик майстра та комплексна діагностика техніки за допомогою сучасного обладнання.
   • Терміновий ремонт цифрових та побутових апаратів у вас у квартирі, в офісі та вдома.
   • Гарантія на всі види послуг.
   • Досвідчені співробітники, професійне обладнання та ліцензійний софт.
   • Висока якість, чесні ціни виконуємо роботу швидко.

  Ми допоможемо вам, просто викликайте майстра або принесіть зламаний пристрій у сервісний центр.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>