Діагностика планшетів

Планшетні комп'ютери сьогодні використовуються для досягнення багатьох цілей. Ними користуються для роботи, читання, розваги, на девайсі дивляться відео, грають у різні ігри. Техніки здатна захопити користувача надовго, адже електронний пристрій простий в експлуатації та повністю мобільний.

Згодом улюблений гаджет втрачає свої корисні функції. Планшет більше не реагує на дії власника так швидко, як раніше, перестає вмикатися, кнопки залипають, не працюють, на екрані з'являються тріщини, плями, смуги.

Зарядити аксесуар теж складно, іноді доводиться тримати зарядку під певним кутом і постійно стежити, щоб заряд точно йшов. Всі ці неприємності змушують людину нервувати, корисна техніка викликає лише обурення, навіть злість. Не знаючи, у чому проблема, складно діагностувати несправність і відремонтувати пристрій.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» мають великий досвід роботи із сучасним діагностичним обладнанням, спеціальні навички, вони зможуть швидко знайти проблему та вирішити її прямо у вас вдома чи в офісі.

Чому не працює планшет: основні поломки

Звичайна ситуація: знадобився девайс, а він не вмикається. Несподівано і неприємно, адже буквально ще вчора гаджет чудово працював і начебто ніхто його не впустив, незрозуміло, що тепер робити.

Насамперед, потрібно згадати всі причини, через які планшет не включається:
 1. Акумулятор розрядився. Проблему можна вирішити, поставивши пристрій на заряджання.
 2. Зламаний адаптер живлення.
 3. Програмні та системні збої.
 4. Механічні пошкодження.
 5. На гаджет потрапила вода або пристрій упустили в рідину, сніг.
 6. З ладу вийшли кнопка включення, акумулятор та інші компоненти, виробивши свій ресурс.

Щоб якісно відремонтувати планшет, необхідно встановити точну причину поломки. В домашніх умовах складно самостійно розібратися, в чому проблема, тому викликайте майстра або привозьте техніку в один із наших сервісних центрів для діагностики та ремонту.

Прайс лист

 

Діагностика планшетів

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Як виконується діагностика планшета

  Процедура діагностування несправної техніки виконується у два етапи. Завдяки цьому майстер не тільки зрозуміє, в чому проблема, відремонтує планшет, але і зможе повністю усунути причину несправності.

  1. Візуальний огляд та діагностика. Спеціаліст перевіряє кнопки, роботу сенсора, софт-клавіші, оглядається цілісність екрана, камери, динаміка, мікрофона за наявності.
  2. Комплексна діагностика із використанням спеціального обладнання. Її виконують, якщо початкову діагностику провести неможливо, або вона не дала потрібних результатів. При комплексній діагностиці планшета пристрій повністю розбирають, перевіряють кожен компонент та комплектуючу на наявність проблеми. Виявивши несправність, майстер виконує ремонт і потім знову тестує планшет, доки техніка не почне нормально працювати.

  Нормальна та продуктивна діагностика девайсу може бути виконана лише професіоналами з використанням спеціального обладнання та інструментів.

  Кваліфікована допомога кожному

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації побутової, цифрової техніки, аудіосистем. Щодня наші майстри оперативно прибувають на ваші виклики та повертають апаратам та пристроям колишню працездатність. Наші сервісні центри працюють на всій території України для вас щодня, без вихідних та святкових днів. Багато замовників наших послуг давно стали постійними та улюбленими клієнтами. Ми завжди дотримуємось своїх принципів: працюємо швидко, якісно, недорого, чесно.

  Наші переваги:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста, комплексна діагностика зламаної техніки за допомогою сучасного обладнання – подарунок.
   • Терміновий ремонт будь-яких пристроїв у вас вдома, у квартирі чи офісі.
   • Досвідчені співробітники, ліцензійний софт, найкраще обладнання та інструменти.
   • Лише оригінальні комплектуючі від провідних виробників.

  Не втрачайте даремно час, нерви та гроші, звертайтесь до нас. Якщо вам потрібна наша допомога, запрошуйте майстра додому або несіть техніку до сервісного центру нашої компанії.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>