Ремонт оргтехніки

Використання цифрової техніки, як-от ПК, ноутбук, моноблок, передбачає також наявність оргтехніки. До оргтехніки належать принтери, сканери, МФУ (багатофункціональні пристрої). Сканування документів та їх друк – це основні завдання для офісної техніки. Якщо такий пристрій виходить з ладу, необхідно відразу звертатися до професійних майстрів, адже поломка може зупинити роботу офісу. Та й удома неможливо роздрукувати курсову роботу чи диплом, що також приносить чимало незручностей.

Самостійно полагодити сканер або принтер може далеко не кожен користувач. Не маючи спеціальних навичок, інструментів повернути обладнання до робочого стану неможливо. Комп'ютерний майстер додому, в офіс приїде оперативно, огляне техніку та здійснить відновлювальні роботи. При неможливості відремонтувати оргтехніку вдома фахівець забере її в один із наших сервісних центрів, а потім повернеться назад.

Проблеми з оргтехнікою

Помітити, що з вашим принтером, сканером чи МФУ проблема нескладно. Техніка перестає працювати і не виконує свої функції.

Серед поширених несправностей можна назвати такі:
 1. Принтер не друкує, хоча користувачем була відправлена команда, і не раз.
 2. Принтер зминає чи псує папір, забруднює листи.
 3. Після друку на папері помітні широкі чорні смуги, а текст розібрати неможливо.
 4. Лунає гул і тріск із пристрою.
 5. Сканер не реагує на команди користувача.
 6. ПК не бачить пристрій, який підключений до нього.
 7. Не працюють драйвера та програми для роботи зі сканером, багатофункціональним пристроєм, принтером.

Не гайте часу, викликайте майстра з компанії «УМІЛЬЦІ». Фахівець приїжджає протягом кількох хвилин та усуває поломку на місці.

Ремонт оргтехніки

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Відновлення оргтехніки

  Після того, як майстер приїжджає на виклик, він відразу починає ремонт оргтехніки. Усі дії фахівця виконуються якісно та з притаманним йому професіоналізмом.

  1. Огляд та діагностика техніки.
  2. Розбирає та перевіряє несправний апарат.
  3. Ремонт принтера – заміна шлейфу, перевірка картриджа.
  4. Ремонт сканера – перевірка роботи шлейфу.
  5. Діагностування драйверів, встановлених на ПК, за потреби – оновлення програм та переустановка.

  Після того, як ремонтні роботи закінчено, майстер перевіряє техніку. За потреби фахівець замінить комплектуючі на нові запчастини. Прибуваючи на замовлення, наш співробітник має при собі необхідні інструменти, оригінальні запасні деталі, ліцензійний софт та діагностичне обладнання. Якщо у вас немає можливості запросити спеціаліста, завозіть несправну оргтехніку до одного з наших сервісних центрів. Після закінчення ремонту наш менеджер сповістить вас про це по телефону.

  Наша допомога щодня

  Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років. Ми маємо сервісні центри по всій Україні. Щодня десятки фахівців прибувають на виклики в офіси, додому чи у квартири до замовників. Ми відремонтували тисячі пристроїв, ремонтуємо побутову, цифрову техніку та аудіосистеми.

  Компанія працює без вихідних, святкових днів, ми не закриваємось на обід, тому майстер прибуде в короткий термін, а ремонт не займе багато часу. Ми робимо все, щоб ви не відволікалися від робочого процесу.

  Переваги для клієнтів:

   • Безкоштовна комплексна діагностика оргтехніки та виїзд спеціаліста – у подарунок.
   • Терміновий ремонт навіть безнадійних пристроїв.
   • Допомога у підборі комплектуючих, збирання і підключення ПК та офісної техніки.
   • Гарантія на всі послуги 6 місяців.
   • Лише оригінальні запчастини, ліцензійні програми, антивірус, сучасні інструменти.

  Ми дотримуємось єдиного принципу – працюємо чесно, швидко, якісно. Якщо вам потрібний майстер або ви бажаєте привезти техніку на ремонт у сервісний центр, звертайтесь до нас.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>