Заміна клавіатури на ноутбуці

Сучасні цифрові пристрої у вигляді ноутбука, ультрабука, нетбука для роботи та розваги мають величезну перевагу перед громіздкими персональними комп'ютерами. Завдяки мультизадачності та високій продуктивності такий гаджет з легкістю можна взяти з собою куди завгодно.

Для досягнення компактності клавіатура ноутбука вбудована прямо у гаджет, що не завжди зручно. Адже якщо клавіатура на ПК вийшла з ладу, простіше від'єднати дроти та встановити нову. А з невеликим та тонким лептопом такий номер не пройде.

Заміна клавіатури на ноутбуці – складне завдання, воно під силу лише професіоналам. Комп'ютерний майстер додому, в офіс від компанії «УМІЛЬЦІ» оперативно приїде на виклик, полагодить ваш гаджет, використовуючи тільки найсучасніше обладнання та якісні інструменти.

Не намагайтеся замінити клавіатуру самостійно, так можна лише створити додаткові проблеми, які потребують більш дорогого ремонту цифрової техніки. Якщо у вас немає можливості викликати спеціаліста, завозьте несправну техніку до одного з наших сервісних центрів.

Причини виходу з експлуатації клавіатури

Клавіатура ноутбука може зламатися будь-якої миті, але цьому передує чимало причин - заводський брак, природне зношування, механічні пошкодження гаджета, дії користувача.

Заміна цієї частини лептопа потрібна у таких випадках:
 1. Потрапила рідина – у результаті спостерігається залипання клавіш, вони не реагують на дії користувача, ноутбук зависає.
 2. Сильне забруднення через скупчення крихт та пилу.
 3. Гаджет упустили з висоти.
 4. На клавіатуру впав важкий предмет, або його сильно вдарили.
 5. Порушення цілісності.

У деяких випадках можна відремонтувати гаджет, але це не завжди допомагає повернути продуктивність та точну роботу клавіатури, тому ця деталь лептопа підлягає повній заміні. Наші комп'ютерні майстри підберуть модель клавіатури, яка підходить для вашого ноутбука і замінять її в короткий термін.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна клавіатури У ноутбуках, де клавіатура від’єднується від корпусу 350
Заміна клавіатури У ноутбуках, де клавіатура є невід’ємною частиною корпусу 400
Заміна пристроїв керування курсором Заміна тачпада, стікпоінта, трекболу 300
Ремонт клавіатури та пристроїв керування курсором Встановлення відсутніх клавіш 400
Заміна клавіатури на ноутбуці

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура заміни клавіатури

  Комп'ютерний майстер приїжджаючи на заявку, має з собою не тільки всі потрібні йому інструменти, а й нову клавіатуру для заміни деталі, що вийшла з ладу. Процедура виконується поетапно, ретельно та скрупульозно, тільки професіонал виконає всі дії з високою точністю та швидкістю.

  1. Комплексна діагностика, огляд та перевірка гаджета.
  2. З'ясувавши причину поломки, фахівець прибирає частини, що скріплюють деталь із ноутбуком і від'єднує клавіатуру разом із її верхньою кришкою.
  3. Потім проблемну деталь від'єднують від панелі.
  4. Після цього до панелі приєднують нову деталь та гаджет збирають у зворотній послідовності.
  5. Виконується перевірка якості встановлення нової деталі та тестування її працездатності.

  На прохання клієнта майстер може надати додаткові послуги по оновленню та встановленню програмного забезпечення, антивірусу, очищенню ноутбука від пилу та бруду тощо.

  Чому ми

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад десять років надає послуги населенню України з ремонту цифрової та побутової техніки, аудіосистем та новітнього електротранспорту. Ми відремонтуємо, відновимо, налаштуємо вашу техніку, повернемо їй колишній вигляд та працездатність. Багато наших клієнтів давно стали нашими постійними добрими друзями. Майстри здатні повернути до життя навіть безнадійніші пристрої.

  Наші переваги:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста та комплексна діагностика техніки у подарунок.
   • Терміновий ремонт цифрової техніки, ПК, ноутбуків, нетбуків та інших гаджетів на місці.
   • Допомога у підборі комплектуючих, збирання комп'ютера вдома, в офісі замовника.
   • Гарантія на всі види послуг – 6 місяців.
   • Досвідчені фахівці, професійні інструменти, ліцензійний софт та оригінальні запчастини для наших клієнтів щодня.

  Потрібна допомога? Звертайтесь до нас! Ми працюємо без вихідних, святкових днів та перерви на обід. Викликайте майстра додому або привезіть несправну техніку до нашого сервісного центру будь-якої миті.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>