Заміна батареї ноутбука

Ноутбук – це багатофункціональний та мобільний пристрій. Від звичайного ПК він відрізняється не лише розмірами, а й можливістю автономної роботи. Для цього використовується спеціальна батарея, яку потрібно заряджати. Тоді можна працювати на лептопі без зарядки щонайменше дві години, в деяких пристроях і 6 годин.

Вихід батареї з ладу означає, що ноутбук перетворюється на звичайний стаціонарний комп'ютер, що працює лише від мережі. Будь-який стрибок напруги в мережі в таких випадках загрожує втратою важливих даних, якщо користувач не встиг зберегти їх. Батарею, що втратила згодом свою ємність, краще замінити на нову.

На жаль, саме цей компонент лептопа зношується частіше за інших. Буквально через два роки постійного використання гаджета можна помітити, що час зарядки збільшено, а пристрій розряджається швидше, ніж раніше. Ремонтувати акумулятор недоцільно, краще придбати новий та виконати заміну.

Комп'ютерний майстер від компанії «УМІЛЬЦІ» оперативно прибуде до квартири, офісу чи будинку для якісної заміни акумуляторної батареї ноутбука. Самостійна заміна деталі загрожує тим, що виникнуть проблеми з безперебійною роботою, що веде до збільшення фінансових витрат на ремонт пристрою.

Ознаки виходу з ладу батареї ноутбука

Помітити, що акумулятор лептопа вже не в робочому стані, можна, якщо звернути увагу на ознаки, що говорять про несправність.

Змінити батарею необхідно у таких випадках:
 1. Заряд батареї 100%, але пристрій без підключення до мережі працює майже півгодини. Це означає, що акумулятор фізично зношений і час його замінити.
 2. При візуальному огляді видно, що батарея змінила свою форму, вона набрякла або підплавилася. Це означає, що необхідно терміново змінити деталь. Залишати такий компонент небезпечно, це може призвести до поломки ноутбука, його вибуху або короткого замикання.
 3. Калібрування, яке виконує спеціаліст, не допомагає повернути пристрій до колишнього ритму роботи, а спеціальні програми показують, що акумулятор вичерпав свій ресурс.

Після того, як стане відома причина виходу акумулятора з ладу, майстер виконує заміну та надає супутні послуги.

Заміна батареї ноутбука

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура заміни батареї

  Комп'ютерний майстер прибуває додому, до офісу та виконує заміну деталі поетапно.

  1. Комплексна діагностика стану пристрою.
  2. Переустановка роз'єму живлення.
  3. За потреби ремонтується гніздо заряджання.
  4. Спеціаліст змінює деякі частини акумулятора або весь компонент повністю.
  5. Виконується заміна дроту зарядки.

  Перед виїздом додому фахівець підбирає оригінальну запчастину, потрібну для заміни. Крім основних відновлювальних та ремонтних робіт, майстер на прохання замовника може виконати чищення ноутбука від бруду та пилу, встановлення та переустановлення ПЗ, антивірусу та інших потрібних програм.

  Наша комп'ютерна допомога

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту та відновлення навіть безнадійної цифрової, побутової техніки, аудіосистем та новітнього електротранспорту. Багато замовників давно стали нашими постійними клієнтами. На всій території України працюють наші сервісні центри. Якщо ви не можете викликати спеціаліста додому, привозьте техніку до нас у сервісний центр, після ремонту менеджер повідомить вас про закінчення робіт по телефону.

  Переваги для співпраці:

   • Безкоштовний виїзд майстра та комплексна діагностика зламаної техніки – у подарунок.
   • Терміновий ремонт комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків та інших сучасних гаджетів.
   • Допомога у підборі комплектуючих та складання ПК у вас вдома чи в офісі.
   • Гарантія на всі види послуг – 6 місяців.
   • Тільки оригінальні запчастини від світових виробників, ліцензійні програми та антивірус, сучасне діагностичне обладнання та професійні інструменти для якісної роботи.

  Якщо вам потрібна допомога, викликайте досвідченого майстра додому або привозьте ноутбук до нашого сервісного центру.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>