Чищення ноутбуків

Безперебійна робота цифрових пристроїв у будь-яких умовах – запорука успішної діяльності людини, її роботи чи навчання та навіть розваг. Однак настають моменти, коли улюблений гаджет перестає працювати, виходить із ладу, ламається.

У таких випадках не варто намагатися самостійно повернути ноутбуку колишню працездатність, краще звернутися до професіоналів.

Безвідмовна робота ноутбука у певні моменти може бути порушена, з пристрою чути тріск, виття, неприємний писк, корпус гріється, монітор не показує. Такі проблеми не дають можливості нормально працювати, потрібний терміновий ремонт техніки.

Комп'ютерний майстер компанії «УМІЛЬЦІ» за лічені хвилини приїде на виклик. Ми допоможемо позбутися багатьох проблем із цифровою, побутовою технікою. Здійснюємо чистку ноутбуків, ПК, нетбуків та інших гаджетів від пилу та бруду.

Коли необхідне чищення ноутбуків

Профілактичні роботи з очищення техніки від бруду і пилу, що скупчився всередині, повинні виконуватися раз на рік-півтора. Але якщо гаджет використовується занадто часто або безперервно, чищення має проводитися набагато частіше. Частинки пилу забивають усі отвори в корпусі ноутбука, це призводить до повної відмови техніки. Як результат - дорогий ремонт або придбання нового пристрою.

Чищення ноутбука вдома або в офісі входить до переліку послуг нашої компанії.

Ми здійснимо очищення цифрового пристрою в таких випадках:
 1. Повільна робота, ноутбук слабо реагує на команди користувача.
 2. Гаджет самовільно вимикається під час роботи.
 3. Чути внутрішній, неприємний і гучний гомін або навіть виття.
 4. Корпус ноутбука сильно нагрівається.
 5. Заміна деталей, оновлення термопасти або встановлення операційної системи.

Фахівець під час чищення техніки від пилу розбирає пристрій, а потім знову збирає його, не пошкодивши важливі механізми та комплектуючі.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Апаратна профілактика Заміна термопасти, чищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, змащування активної системи охолодження. 450
Апаратна профілактика ігрових ноутбуків  Заміна термопасти, чищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, змащування активної системи охолодження. 600
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп’ютерних вірусів на систему, відновлення системи, пошкодженої вірусними програмами, встановлення недостатніх або заміна пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення – від 2 годин 300
Чищення ноутбуків

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Наші послуги з чищення ноутбуків

  Процедура очищення цифрової техніки від пилу і бруду, що скупчився всередині, виконується в кілька етапів. При цьому майстер використовує сучасне обладнання та професійні інструменти.

  Процес чищення гаджета:
  1. Приїзд майстра, комплексна діагностика та огляд техніки.
  2. Перевіряє всі елементи, які нагріваються під час роботи.
  3. Розбирання гаджета.
  4. Чищення ноутбука від пилу та частинок бруду.
  5. Очищення кулера і нанесення на нього спеціального мастила для відштовхування пилу, щоб він не осідав на вентиляторі.
  6. Заміна висохлої термопасти.
  7. Збирання ноутбука.
  8. Тестування працездатності.
  9. Лікування від вірусів, видалення застарілих програм та їх компонентів.

  Спеціаліст також може виконати будь-яке прохання замовника, крім стандартних послуг з чищення ноутбука.

  Наша допомога для вас

  Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років по всій Україні. Щодня наші співробітники виїжджають додому чи офісу. Наші сервісні центри відкриті без вихідних, святкових днів та без обіду. Ми полагодили понад 10000 пристроїв і продовжуємо це робити щодня швидко, якісно, недорого.

  Переваги роботи з нами:

   • Безкоштовний виклик майстра та комплексна діагностика техніки – приємний бонус.
   • Терміновий ремонт будь-якої техніки на місці або у сервісному центрі.
   • Допомога у підборі комплектуючих та складання ПК вдома.
   • Гарантія на всі види послуг.
   • Лише досвідчені співробітники, професійні інструменти, сучасне діагностичне обладнання, ліцензійний софт та оригінальні запчастини від провідних виробників.

  Якщо вам терміново потрібна допомога комп'ютерного майстра, запрошуйте його додому, квартири, офісу. Ви також можете привезти несправну техніку до будь-якого з наших сервісних центрів. Ми працюємо без обіду та вихідних.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>