Заміна термопасти комп’ютера

Система комп'ютера працює безперебійно до певного моменту, доки почнуться перевантаження, поломки, перегрів. Причиною багатьох неполадок може стати висохла термопаста. Необхідно стежити за станом ПК та термоінтерфейсу, змінюючи його один раз на півтора роки, іноді частіше. Чим складніше компонентам комп'ютерної системи відводити тепло, що виробляється ними, тим голосніше робота вентиляторів.

Натужний рев кулера - один з яскравих сигналів про те, що настав час не тільки почистити ПК в середині, але і замінити висохлу термопасту. Комп'ютерний майстер, приїжджаючи до дому чи офісу, має при собі необхідні запчастини, інструмент, витратні матеріали та софт. Ми допоможемо повернути працездатність вашої побутової та цифрової техніки швидко, якісно, з гарантією.

Коли потрібно міняти термопасту

Виробники ПК і комплектуючих одночасно наносять термопасту, тому нові компоненти працюють ідеально швидко і тихо, з високою продуктивністю. Згодом речовина всихає, втрачає свої властивості, перестає захищати систему від перегріву, і настає необхідність виконати заміну термоінтерфейсу.

Симптоми, що сигналізують про необхідність заміни теплопровідної пасти:
 1. З системного блоку ПК лунає гучний та підозрілий шум.
 2. Техніка повільно реагує на команди користувача або зовсім не реагує ні на що.
 3. Системний блок сильно нагрівається, до нього майже не можна торкнутися.
 4. Комп'ютер періодично вимикається посеред робочого процесу.

Усі ситуації, що показують зниження швидкодії ПК, означають, що час замінити термопасту. Не варто це робити самостійно, запросіть комп'ютерного майстра додому або ж ви можете привезти системний блок до нашого сервісного центру.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Профілактика апаратної частини (Базова) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження (у ціну послуги включено вартість витратних матеріалів). 350
Профілактика апаратної частини (Стандарт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, змащування системи охолодження відеокарти (у ціну послуги включено вартість витратних матеріалів). 450
Профілактика апаратної частини (Експерт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, змащування активної системи охолодження відеокарти. Очищення від пилу системи охолодження блоку живлення, змащування активної системи охолодження блоку живлення, а також додаткових систем охолодження (у ціну послуги включено вартість витратних матеріалів). 550
Заміна термопасти комп’ютера

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процес заміни термопасти

  Після того, як майстер прибуває на виклик, він перевіряє ПК, визначає причину несправності та усуває її.

  Заміна термоінтерфейсу – складна процедура, виконується лише професіоналами та поетапно:

  1. Комплексна діагностика та виявлення проблем.
  2. Майстер розбирає системний блок, відеокарту, процесор, знімає твердий диск.
  3. Виконується ретельне очищення компонентів ПК від пилу та бруду.
  4. Скрізь, де необхідно замінити термопасту, видаляється старий, сухий і зайвий термошар.
  5. За допомогою спеціального інструменту тонким шаром наноситься термопаста у стратегічно важливі місця.
  6. Усі комплектуючі кріпляться на своє місце, і системний блок збирається.

  Після того, як майстер виконає заміну термопасти, необхідно записати дату виконання робіт, щоб через рік-півтора знову повторити процедуру. При необхідності термопаста може бути замінена набагато раніше, це залежить від частоти використання ПК для роботи.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>