Ремонт комплектуючих

ПК, ноутбук, планшет, моноблок, що несподівано зламався, доставлять чимало проблем, через це можна втратити чимало часу. Іноді поломка настільки серйозна, що потрібна повна заміна деталі, що вийшла з ладу. Але в окремих випадках комплектуючі можна відновити, і вони прослужать чимало часу.

Майстри нашої компанії допоможуть швидко повернути працездатність вашій техніці. Ми оперативно полагодимо важливі комплектуючі вашого ПК або ноутбука, в крайньому випадку, замінимо деталь, що не підлягає відновленню.

УМІЛЬЦІ – швидка допомога

Цифрова техніка працює безперебійно до певного моменту. Рано чи пізно починаються різні проблеми, що призводять до поломки пристрою. Ремонт комплектуючих вдома, в офісі або сервісному центрі потрібний, коли комп'ютер не вмикається, веде себе дивно, наприклад, голосно гуде, швидко вимикається і т.д.

Серед несправності деталей ПК, ноутбука, моноблока можна виділити такі:
 1. Комплектуючі виробили свій ресурс.
 2. Перепади напруги, які виводять з ладу деталі ПК.
 3. Пил, бруд, що заважають компонентам комп'ютера працювати безперебійно.
 4. Встановлювання додаткової деталі, через що інші «не тягнуть».
 5. Вихід із ладу USB-виходів.
 6. Засохла термопаста.

Такі проблеми сигналізують про термінову необхідність виконати повний ретельний огляд цифрової техніки, необхідно розібрати системний блок, перевірити роботу комплектуючих, при необхідності відремонтувати або замінити їх. Не слід займатися ремонтними роботами самостійно, краще викликати спеціаліста.

Комп'ютерний майстер додому чи в офіс приїде практично відразу після вашої заявки. У фахівця є потрібні інструменти, запчастини, унікальне обладнання. Якщо у вас немає можливості запросити спеціаліста в офіс або в будинок, привезіть вашу техніку до нашого сервісного центру. Ремонт також виконується швидко, професійно. Після закінчення відновлювальних робіт, наш менеджер запросить вас по телефону за відремонтованим пристроєм.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики складає 0 грн., за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів із видачею акта технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Заміна компонентів, контролерів, силових ключів 350
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз’ємів, заміна BIOS тощо. 350
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 400
Ремонт комплектуючих

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Що ми пропонуємо

  Понад 10 років майстри компанії «УМІЛЬЦІ» працюють для вас. Ми приїдемо в квартиру, в офіс, запросимо вас до нас у сервісний центр для того, щоб полагодити техніку, що вийшла з ладу. Фахівці компанії працюють на совість, тому нам довіряють кілька тисяч клієнтів у всій країні.

  Крім наших основних послуг з ремонту побутової та цифрової техніки, можна відзначити такі:
  1. Діагностика частин та деталей цифрової техніки.
  2. Ремонт материнської плати
  3. Відновлення жорсткого диска.
  4. Ремонт відеокарт.
  5. Ремонт внутрішніх деталей ноутбуків, нетбуків, моноблоків, планшетів.

  Якщо комплектуючі не підлягають відновленню, наші майстри пропонують заміну цих деталей на нові оригінальні запчастини від провідних світових виробників. Фахівці в короткий термін приїдуть до вас додому або в офіс, а також майстри чекають на вас у сервісних центрах. Ми допоможемо заощадити ваші гроші, час та сили, адже виклик професіонала та діагностика пристроїв – у подарунок.

  Чому ми

  Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» за всі роки роботи врятували величезну кількість практично безнадійних комплектуючих, вдихнули нове життя в ноутбуки та нетбуки, позбавили власників ПК необхідності купувати дорогі системні блоки.

  Ми вважаємося найкращими професіоналами, адже у нас чимало переваг:

   • Виїжджаємо на заявку без зволікання та затримок.
   • Ремонт техніки виконуємо оперативно.
   • На всі наші послуги є тривала гарантія.
   • Допомагаємо вам економити – за виклик фахівця та комплексну діагностику техніки грошей не беремо.
   • Тільки оригінальні комплектуючі та запчастини, професійні інструменти та сучасне обладнання для ремонту техніки.

  Ми повернемо вашій техніці колишню працездатність і навіть змусимо її працювати ще краще. Приходьте до сервісних центрів, телефонуйте нам за номерами телефонів, що вказані на сайті, і запрошуйте майстра додому.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>