Ремонт відра хлібопічки

Божевільний ритм сучасного життя не завжди залишає можливості насолоджуватися вільним часом зі своєю родиною. Тим ціннішими є моменти, коли ви всі разом за сніданком чи вечерею. І в такі моменти дуже хочеться насолодитися по-справжньому домашньою їжею чи випічкою.

Хліб, булочки, багет, навіть піцу можна спекти за допомогою надійної домашньої помічниці – хлібопічки. Ця дрібна побутова техніка проста в управлінні, має стильний та привабливий дизайн, споживає мало енергії.

Що може бути простіше: вам треба лише завантажити продукти, а машинка сама замісить тісто, та й випече свіжий хліб зранку.

На жаль, жоден електричний пристрій не здатний працювати вічно, кожен прилад має свій конкретний термін експлуатації. Але дуже хочеться, щоб улюблена техніка служила якнайдовше.

Якщо у вас зламалася хлібопічка або її окремі елементи, не поспішайте розбирати апарат самостійно. Ця процедура може бути небезпечною і для здоров'я, і ​​навіть для життя.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» допоможуть швидко повернути працездатність будь-якій техніці у вас вдома, у квартирі чи офісі. Якщо ви не можете запросити спеціаліста, завозьте несправні прилади до будь-якого з наших сервісних центрів.

Поломки відра хлібопічки

Серед проблем із хлібопічкою, що найчастіше зустрічаються, особливе місце займають поломки відра. Через таку несправність агрегат не може повноцінно працювати, а якість готового продукту дуже низька.

Часті поломки:
 1. Відро підтікає. Це означає, що необхідно змінити сальники.
 2. Лопаті перестали крутитися, їх заклинило чи вони заіржавіли. Це говорить про те, що необхідно замінити підшипники.
 3. Клин валу у ємності – необхідно виконати ремонт відра хлібопічки.

Ці серйозні несправності можуть бути усунені лише досвідченим фахівцем. Необхідно не тільки мати потрібні знання, обладнання, інструменти, а й знати особливості та нюанси розбору техніки будь-якої марки.

Прайс лист

 

Ремонт відра хлібопічки

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура ремонту відра хлібопічки

  Якщо у вас зламалася хлібопічка, ремонт окремих деталей обійдеться набагато дешевше, ніж їхня заміна. Процедура ремонту відра хлібопічки виконується поетапно та займає чимало часу, навіть із використанням якісних інструментів:

  1. Майстер приїжджає на виклик та виконує огляд, перевірку, діагностику техніки.
  2. Хлібопіч відключається від мережі живлення та розбирається.
  3. Фахівець знімає відро, потім перевертає його та прибирає шайбу.
  4. Потім прибирає муфту, знімає підшипники та сальники.
  5. Майстер перевіряє всі елементи на працездатність та змінює ті деталі, які вийшли з ладу.
  6. Потім обладнання збирають у зворотному порядку, при цьому деталі змащуються спеціальним складом від корозії та швидкого стирання.
  7. Відро хлібопічки встановлюється на місце.
  8. Майстер виконує перевірку працездатності агрегату.

  Приїжджаючи на виклик, фахівець привозить запасні частини для техніки, якщо це буде потрібно. Марку хлібопічки необхідно уточнювати, оформляючи заявку на замовлення наших послуг.

  Наша допомога

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, відновлення, настроювання та модернізації цифрової, побутової техніки, аудіосистем. Ми впораємося навіть із новітніми моделями електроніки та повернемо їм робочий стан. Працюємо швидко, недорого та якісно щодня. Наші сервісні центри розташовані по всій території України. Ви будь-якої миті можете принести зламаний пристрій, і ми подаруємо їм нове життя.

  Переваги співпраці з нами:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста та комплексна діагностика техніки у подарунок.
   • Терміновий ремонт будь-яких апаратів вдома, в офісі, квартирі чи сервісному центрі.
   • Гарантія на всі види послуг.
   • Лише досвідчені кваліфіковані співробітники, сучасне діагностичне обладнання.
   • Великий вибір запасних деталей та комплектуючих від провідних виробників.

  Якщо вам терміново потрібна наша допомога, ремонт техніки, докладна консультація - викликайте спеціаліста.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>