Сервісний центр Bosch

Німецька побутова техніка Bosch – дороге та високоякісне обладнання, використовується у будинках, квартирах, кафе, готелях тощо. Компанія «УМІЛЬЦІ» виконує ремонт пристроїв виробника Бош, ми не тільки швидко повернем техніці працездатність, а й беремо на обслуговування апарати у будь-якому стані. У наших сервісних центрах встановлене сучасне обладнання для діагностики та ремонту цифрових помічників.

Техніка Бош відрізняється високою продуктивністю, надійністю, ці потужні пристрої здатні працювати довгі роки, але іноді відбуваються поломки з різних причин.

Коли вони ламаються, їх неможливо відновити самостійно, звичайного користувача немає ні знань, ні досвіду. Наші майстри мають потрібний досвід, знання всіх тонкощів та особливостей пристроїв, ми використовуємо інструменти, рекомендовані виробником.

Фахівці компанії «УМІЛЬЦІ» оперативно прибувають додому, квартири, виробничих цехів для ремонтних робіт. Ви також можете принести зламані апарати до будь-якого з наших сервісних центрів.

Ми вирішимо ваші проблеми в короткий термін, забезпечивши якісне відновлення пристроїв.

Яку техніку Bosch ми ремонтуємо

Сьогодні під брендом Бош випускається величезна кількість різних пристроїв. Наші спеціалісти ремонтують будь-які агрегати. До них відносяться:

 1. Дрібна побутова техніка для дому.
 2. Мікрохвильові печі.
 3. Кавомашини, кавоварки.
 4. Духові шафи, що вбудовуються.
 5. Варильні панелі.
 6. Пральні машини.
 7. Нагрівачі води та ін.

Ми оперативно ремонтуємо ваші апарати та надаємо гарантію на свою роботу.

Прайс лист

 

Сервісний центр Bosch

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Наші послуги з ремонту техніки Bosch

  Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» виконують широкий спектр послуг з відновлення агрегатів вдома, в квартирі, кафе і т. д. Ми в короткі терміни та якісно робимо

  1. Ретельне тестування, перевірку, діагностику техніки, пошук проблем.
  2. Ремонт моделей будь-якого року випуску приймаємо на обслуговування навіть застарілі пристрої.
  3. Заміна деталей і вузлів, які виробили свій ресурс або вийшли з ладу внаслідок поломки.
  4. Поліпшення та модернізація, встановлення оновлених запчастин, компонентів, що комплектують для багаторічної безперервної експлуатації.
  5. Оновлення та відновлення корпусу та зовнішнього вигляду агрегатів у короткі терміни.

  Після того, як майстер поверне техніку у справний стан, він виконує додаткове тестування, демонструє результат своєї роботи та повертає її власнику.

  Якісна допомога у ремонті техніки

  Компанія «УМІЛЬЦІ» протягом багатьох років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації побутової, цифрової техніки. Ми беремося за будь-які несправні моделі, навіть якщо від них відмовилися інші майстерні. Фахівці оперативно виїжджають та дарують вашим агрегатам друге життя. Сервісні центри працюють на всій території України щодня, без вихідних та перерви. Компанія бере на обслуговування будь-які пристрої, ми знаємо, як їх полагодити та оновити, допоможемо кожному клієнту.

  Наші безперечні переваги для співпраці:

   • Безкоштовний виклик майстра.
   • Комплексна комп'ютерна діагностика техніки – також безкоштовно.
   • Гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні запчастини, деталі, елементи безпосередньо від виробника.
   • Досвідчені співробітники, прогресивне діагностичне та ремонтне обладнання.

  Якщо у вас вдома на роботі в кафе зламалася техніка Бош, викликайте майстра для оперативного ремонту будь-якого агрегату. Ви також може привезти несправний пристрій до будь-якого з наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>