Сервісний центр Asus

Компанія «УМІЛЬЦІ» – один із лідерів у ремонті сучасної техніки та електроніки відомих світових брендів, у тому числі й Asus. Ми успішно виконуємо обслуговування, профілактичні, відновлювальні роботи, апгрейд та налаштування техніки з оформленням гарантійного талону. У нашому сервісі працюють досвідчені співробітники, які знають усі особливості цифрових пристроїв Асус, використовуємо сучасне обладнання та інструменти.

Зламаний електронний гаджет не лише псує настрій, а й позбавляє можливості повноцінно працювати, навчатися, займатися творчістю чи грати.

Незважаючи на доступну вартість, Asus - це складні цифрові пристрої, самостійний ремонт небажаний. Якщо некваліфікований майстер або власник гаджета відремонтує девайс без знання всіх тонкощів та нюансів, це призведе до ще більших витрат на дорогу допомогу справжніх професіоналів.

«УМІЛЬЦІ» оперативно повертають техніку Асус у робочий стан. Усі фахівці компанії мають профільну освіту, працюють лише інструментами, рекомендованими виробником. У роботі використовуються оригінальні запчастини, що пройшли сертифікацію.

Ремонт будь-яких пристроїв Asus

Компанія Асус давно зайняла лідируючі позиції з виробництва різноманітної цифрової техніки як для звичайних користувачів, так і професіоналів в галузі електроніки.

Ми обслуговуємо такі види техніки:
 1. Персональні комп'ютери
 2. Ноутбуки.
 3. Моноблоки.
 4. Смартфони, планшети та інші портативні гаджети.
 5. Мультимедійні центри.
 6. Спеціальне мережеве обладнання для серверних станцій.
 7. Сучасні LCD телевізори тощо.

Апарати Асус можна використовувати в будь-яких умовах згідно з інструкцією, що додається виробником до кожного пристрою. Недотримання правил експлуатації неминуче призводить до різних поломок.

Сервісний центр Asus

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги сервісного центру Asus

  Ми відновимо будь-які електронні пристрої, зробимо якісний ремонт навіть у найскладніших та найзапущеніших випадках. Майстри компанії виконують такі послуги:

  1. Апаратний ремонт - розбирання гаджета, заміна роз'ємів, мікросхем, кнопок, паяння контактів. Цей вид послуг найскладніший.
  2. Модульний – заміна, відновлення корпусу, заміна екрану, дисплея чи модуля у зборі. В результаті техніки повертається її початковий привабливий зовнішній вигляд та функціонал.
  3. Програмний – перепрошивка, налаштування та перевстановлення операційних систем, лікування від вірусів, встановлення антивірусних програм, допомога у навчанні роботі з програмами та додатками. Виконується спеціалістами зі спеціалізованою освітою та відповідним досвідом роботи.

  Майстерами використовується спеціальне високоточне обладнання, професійні інструменти та пристрої, рекомендовані виробником.

  Допомога «УМІЛЬЦІВ» у ремонті техніки

  Понад 10 років фахівці компанії «УМІЛЬЦІ» надають послуги з відновлення, налаштування, модернізації цифрової, побутової техніки. Ми беремося за будь-які моделі, нові та застарілі. Щодня майстри виїжджають на сотні викликів. Сервісні центри працюють без обіду та вихідних, святкових днів.

  Переваги для співпраці:

   • Безкоштовний виїзд фахівця додому, в офіс, квартиру, виробничі приміщення.
   • Комплексна комп'ютерна діагностика девайсів – подарунок кожному клієнту.
   • 100% гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні запчастини та комплектуючі із власних складів компанії.
   • Досвідчені співробітники, спеціалізоване обладнання та інструменти, ліцензійний софт.

  У разі поломки техніки Asus викликайте майстра або привозьте девайси до нашого сервісного центру.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>