Сервісний центр Ariston

Компанія "УМІЛЬЦІ" - один з найкращих партнерів і помічників, протягом багатьох років надає якісні послуги. Ми займаємося ремонтом найрізноманітнішої техніки вдома або в нашому сервісі.

Працюємо з будь-якими брендами, зокрема й Ariston. Фірма виробляє побутову техніку високої якості, що відповідає всім вимогам сучасного користувача.

Перед продажем всі пристрої проходять ретельне і неодноразове тестування, перевірку функціоналу. Тому домашні помічники Арістон служитимуть довгі роки без збоїв і проблем.

Але, як показує практика, все одно техніка має властивість виходити з ладу, деталі вичерпують свій резерв унаслідок довгої, активної та не завжди правильної експлуатації. Поломка техніки засмучує, але не варто намагатися ремонтувати апарати самостійно, це призведе лише до додаткових витрат.

Майстри компанії "УМІЛЬЦІ" оперативно і професійно повернуть будь-який пристрій в колишній, справний стан. Ми знаємо всі особливості і тонкощі ремонтних робіт, а також у нас є потрібні запчастини та деталі. Запрошуйте майстра додому, в квартиру, офіс або привозьте несправні пристрої в наш сервісний центр з ремонту продукції фірми Ariston.

Ремонт будь-якої техніки Ariston

Ми виконуємо відновлення будь-яких пристроїв компанії Ariston. До них належать:

 1. Кухонні побутові прилади.
 2. Електричні, газові, мікрохвильові печі.
 3. Чайники, кавоварки, кавомашини.
 4. Електронагрівачі, водонагрівачі.
 5. Посудомийні машини.

Інженери компанії Ariston постійно виконують апгрейд вже випущених пристроїв, вносять поліпшення в дизайн техніки, впроваджують нові технології для зручності використання апаратів. Техніка Ariston має впізнаваний стиль, відрізняється довговічністю, економією електроенергії та інших ресурсів при виконанні своїх завдань.

Сервісний центр Ariston

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги з відновлення техніки Ariston

  Ми пропонуємо широкий спектр професійних послуг з ремонту пристроїв Ariston. Заощадити час, нерви і значну суму грошей допоможуть наші майстри.

  Наші послуги:
  1. Тестування та комплексна діагностика зламаних апаратів з використанням сучасного діагностичного обладнання.
  2. Розбирання, очищення від пилу, бруду, слідів потрапляння вологи.
  3. Пайка контактів і мікросхем з використанням паяльної станції.
  4. Заміна частин, що вийшли з ладу.
  5. Модернізація техніки за рахунок нових оригінальних деталей.
  6. Післягарантійне обслуговування, профілактика поломок тощо.

  Якщо ви помітили неполадки в роботі апарата, він перестав вмикатися, не виконує свої функції або помітні складнощі в роботі техніки, звертайтеся до фахівців. Ми відновлюємо техніку бренду Ariston оперативно, якісно, недорого.

  Вигідна співпраця з "УМІЛЬЦЯМИ"

  Компанія "УМІЛЬЦІ" протягом багатьох років допомагає жителям України оперативно повернути працездатність домашній техніці та електроніці. Ми виконуємо ремонт, налаштування, модернізацію побутової, цифрової техніки, полагодимо новітні моделі електротранспорту. Щодня професійні майстри виїжджають додому, в офіс, квартиру. Сервісні центри з ремонту техніки Ariston працюють щодня, без вихідних і перерви на обід.

  Наші клієнти цінують нас за такі плюси співпраці:

   • Безкоштовний виклик фахівця. Майстер приїжджає в короткі терміни.
   • За комплексну комп'ютерну діагностику зламаних пристроїв платити теж не треба.
   • 100 % гарантія на всі види робіт.
   • Сертифіковані запчастини та деталі від провідних виробників.
   • Досвідчені співробітники, професійне обладнання та інструменти.

  Зламана домашня техніка - не привід засмучуватися. Викличте наших майстрів або привезіть апарат у сервісний центр. Ми оперативно відремонтуємо вашого помічника і повідомимо вам про це.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>