Сервісний центр Apple

Компанія "УМІЛЬЦІ" на сьогоднішній день вважається одним з найкращих сервісних центрів з ремонту техніки відомих виробників і світових брендів, в тому числі і Apple. Ми беремо на обслуговування моделі в будь-якому технічному стані, повертаючи їм працездатність, оновлюючи, модернізуючи і покращуючи. У нашому сервісному центрі є все, що необхідно для ремонту сучасних брендових девайсів і апаратів.

Поломка улюбленого гаджета може стати серйозним приводом для розладу. Робота з відновлення, налаштування та ремонту техніки Apple має масу своїх особливостей і нюансів.

Необхідно мати точні поняття про те, що і як робити. Вартість цифрових пристроїв висока, тому не варто ремонтувати самостійно, щоб потім не переплачувати за ремонт.

У разі поломки будь-якого пристрою Apple майстри компанії "УМІЛЬЦІ" швидко повернуть техніку в робочий стан. Наші фахівці пройшли професійне навчання, мають профільну освіту. При роботі використовують сертифіковане діагностичне обладнання, спеціальні інструменти, рекомендовані виробником і оригінальні запчастини.

Відновлюємо будь-які пристрої Apple

Ми повернемо працездатність будь-якому девайсу Apple у будь-якій точці України у вас вдома, в офісі або в одному з наших сервісних центрів.

Відновлюємо такі пристрої, як:
 1. iPad, планшети.
 2. iPhone, телефони.
 3. iPod, медіапрогравач.
 4. MacBook, ноутбук.
 5. iMac, моноблоки.
 6. Watch, розумні годинники.
 7. AirPods, якісні навушники тощо.

Наші майстри здійснюють оперативний і найскладніший ремонт, зокрема:

- Ремонт і відновлення, пайка материнських плат.
- Модульний ремонт.
- Заміна мікросхем крихітного розміру і BGA компонентів.

Ви можете довірити нам навіть найскладніші пристрої в будь-якому стані. Наші майстри виконують філігранну роботу без затримок.

Прайс лист
Сервісний центр Apple

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги з ремонту техніки Apple

  Ми здійснюємо широкий спектр послуг з відновлення, налаштування, модернізації техніки Еппл. Найважливіші процедури, що виконуються поетапно:

  1. Апаратна підтримка - ремонт усіх видів пристроїв і моделей, навіть застарілих і знятих з виробництва. Налаштування роботи з периферійним обладнанням - принтерами, сканерами, іншими апаратами. Заміна деталей, що вийшли з ладу, пайка контактів, чищення пристроїв і оновлення термопасти.
  2. Програмне забезпечення. Встановлення та перевстановлення операційних систем на моноблоці, ПК, ноутбуці, планшеті. Перепрошивка системи, налагодження та усунення системних збоїв.
  3. Налаштування локальних підключень, Інтернету, Wi-Fi. Вирішення будь-яких проблем з мережевим підключенням, допомога в мережевому резервному копіюванні даних.
  4. Встановлення Windows Linux. Ми встановимо звичні вам ОС на ваш Макбук або моноблок таким чином, щоб ви могли використовувати ці системи одночасно з MacOS.

  Ми виконаємо будь-який вид ремонту ваших девайсів у найкоротші терміни, професійно, якісно.

  Чому нам довіряють

  Компанія "УМІЛЬЦІ" понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації цифрової, побутової техніки, аудіосистем, електротранспорту. Наші фахівці впораються з поломкою будь-якої складності. Майстер оперативно приїде на будь-яку адресу. Сервісні центри відкриті щодня, без перерв і вихідних.

  Наші безперечні переваги для вас:

   • Безкоштовний виїзд майстра.
   • Комплексна комп'ютерна діагностика техніки - також безкоштовно.
   • 100% гарантія на всі послуги.
   • Оригінальні комплектуючі та запчастини у великому асортименті.
   • Досвідчені співробітники, сучасне діагностичне обладнання та професійні інструменти.

  Ми повернемо вашу техніку Apple в справний стан, викликайте нашого фахівця або приносьте зламані девайси в будь-який з наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>