Ремонт телефонів Motorola

Щодня технологічні новини вражають нас, і серед безлічі брендів і моделей смартфонів однією з найпопулярніших є Motorola. Компанія, яка вже багато років радує користувачів надійними та функціональними пристроями. Але навіть такі надійні гаджети можуть вийти з ладу. І в цей момент важливо знати, хто може допомогти відновити працездатність вашого телефону.

Сервісний центр “УМІЛЬЦІ” розуміє, наскільки важливий для вас смартфон. Він став надійним супутником у повсякденному житті, і втрата його функціональності може суттєво вплинути на ваші плани. Тому, коли виникають проблеми з телефоном Motorola, звертайтеся до професіоналів. Наша команда спеціалізується на ремонті та обслуговуванні смартфонів цього бренду, і ми із впевненістю можемо сказати, що ваш пристрій буде в надійних руках.

Наші послуги

Ми надаємо широкий спектр послуг з ремонту смартфонів Motorola. Незалежно від того, з якою проблемою ви стикнулися, наші спеціалісти готові вам допомогти. Ось деякі з послуг, які ми надаємо:

  • Заміна дисплея та сенсорного скла: Якщо у вас розбився екран, не біда. Ми швидко та якісно замінимо пошкоджені компоненти та повернемо смартфону його попередній вигляд.
  • Відновлення роз’ємів і портів: Проблеми із зарядкою, аудіовиходом або іншими портами можуть серйозно ускладнити використання пристрою. Ми усуваємо будь-які несправності.
  • Заміна акумулятора: Якщо ваш телефон швидко розряджається або взагалі не вмикається, можливо, проблема в батареї. Ми замінимо її на нову, щоб ви могли довго користуватися вашим пристроєм.
  • Програмне обслуговування: Якщо у вас виникли проблеми з програмним забезпеченням або ваш телефон завис, наші спеціалісти допоможуть вам вирішити ці проблеми.
  • Діагностика та консультація: Якщо ви не впевнені, в чому причина несправності вашого пристрою, звертайтеся до нас для діагностики та консультації. Ми виявимо проблему та запропонуємо найкращий спосіб її вирішення.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і намагаємося зробити процес ремонту максимально зручним і прозорим. Ви можете зв’язатися з нами для запису на ремонт або задати будь-які питання, і наші спеціалісти з радістю вам допоможуть.

Ми також надаємо оцінку вартості ремонту до початку робіт, так що ви будете знати, скільки це буде коштувати. Ми цінуємо ваш бюджет і прагнемо надати доступні ціни на всі наші послуги.

Висновок

Довірте нам ремонт телефона Motorola, і ви отримаєте надійне та професійне обслуговування. Ми готові відновити працездатність вашого пристрою, щоб ви могли продовжувати користуватися всіма його функціями. Не гайте часу, звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб повернути вашому пристрою життя.

Прайс лист
Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акта технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акта технічного стану 250
Відновлення внутрішніх шлейфів Відновлення внутрішніх шлейфів смартфона 350
Відновлення програмного забезпечення Відновлення завантажувача, розділу завантажувача на програматорі 500
Відновлення програмного забезпечення Відновлення програмного забезпечення  (перепрошивка), розблокування 250
Відновлення заряду акумулятора Відновлення акумуляторів методом тривалого заряду малими струмами 250
Заміна АКБ Заміна акумулятора 150
Заміна динаміка Заміна динаміка смартфона 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 350
Заміна камери Заміна камери смартфона 350
Заміна корпусу Заміна корпусу смартфона 300
Заміна мікрофона Заміна мікрофона смартфона 350
Заміна сенсорного/захисного скла у смартфоні Motorola Демонтаж пошкодженого модуля. Проводиться розклеювання модуля та заміна сенсорного/захисного скла, поляризатора, рамки. У цьому зберігається оригінальна матриця. У вартість включено збирання/розбирання пристрою за 350 грн. 1100
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрин+LCD/LED) 350
Перебір смартфона Перебір смартфона 300
Заміна Wi-Fi антени Заміна Wi-Fi антени смартфона 350
Ремонт екрану Ремонт дисплея/сенсора смартфона 350
Ремонт після потрапляння вологи або занурення в рідину Видалення оксидів та інших наслідків потрапляння рідини на системну плату 500
Ремонт центральної плати Ремонт центральної плати (термоусадка з перекаткою контактів  CPU, заміна ОЗУ, флеш-пам’яті, контролера живлення) 600
Ремонт/заміна кнопок Ремонт/заміна джойстиків, кнопок, вимикачів 300
Ремонт/заміна роз’ємів Ремонт/заміна роз’єму живлення, навушників, SD, USB 350
Ремонт/заміна елементів корпусу Ремонт/заміна елементів корпусу, клямок, кріплень 250
Встановлення захисної плівки Підготовка сенсорного скла до встановлення захисної плівки, поклейка на смартфон з діагоналлю дисплея до 6 дюймів 50
Встановлення захисної плівки Підготовка сенсорного скла до встановлення захисної плівки, поклейка на смартфон з діагоналлю дисплея від 6 дюймів 80

 

Ремонт телефонів Motorola

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

    Виникли питання? Напишіть нам ?>