Braun
Прайс лист

Спеціалісти мультибрендової національної мережі сервісних центів «Технарі» надають послуги якісного негарантійного ремонту блендерів Braun. При неналежному догляді та недотриманні правил зберігання техніки після використання, зносу або високого навантаження, блендер Braun може вийти з ладу в невідповідний момент. Також часто причинами поломок є робота блендера у «холостому режимі».  Негативний вплив має неправильна установка стаціонарного блендера, вібрація при роботі. 

Професійний ремонт блендерів Braun у Києві 

Якщо ви зіткнулися з будь-якими несправностями вашого помічника, блендерів Braun у Києві в мережі сервісних центрів «Технарі». Ми не рекомендуємо здійснювати ремонт блендера Braun своїми руками, оскільки без необхідних навичок і обладнання можна значно погіршити ситуацію. 

 • зниження швидкості та несправності  перемикача  швидкостей при роботі блендера;
 • наслідки ударів, механічного пошкодження або неакуратного використання;
 • поломки двигуна, систем керування;
 • пошкодженнями ножів, насадок, двигуна;
 • несправності кнопок перемикання швидкостей, кнопок управління та блокування блендера;
 • погана якість подрібнення, інші неполадки при роботі на різних режимах;
 • >

 • пошкодженням шнура, вилки, запобіжників блендера Braun.
 • Ці та будь-які інші види поломок усунуть інженери мережі «Технарі» у Києві. Також ми здійснюємо ремонт або заміну насадок, деталей блендера Braun. Ми використовуємо лише оригінальні фірмові запчастини, які закуповуємо у виробників та постачальників, чия репутація підтверджена роками нашої плідної співпраці. На всі роботи наших майстрів у мережі “Технарі” діє гарантія 6 місяців. На деталі, використані для ремонту блендерів Braun поширюється гарантія від 6 місяців. Якщо протягом даного періоду техніка знову вийде з ладу не з вини користувача, ми відремонтуємо блендер повторно абсолютно безкоштовно!

  Усі пристрої, які надходять до майстерень нашої мережі, проходять досконалу обов’язкову безкоштовну діагностику, а після усунення несправностей – тестування на всіх режимах роботи. Тому ми твердо впевнені як свою роботу. За кожним замовленням закріплений персональний менеджер, який супроводжує його на всіх етапах роботи і тримає клієнта в курсі. рівня. А цехи сервісних центрів з ремонту блендерів Brun у Києві оснащені сучасним обладнанням та інструментами, щоб максимально швидко здійснювати роботи будь-якого рівня складності. Довіряючи свою несправну техніку нашим майстрам, ви отримуєте всі переваги однієї з найбільших та найнадійніших мереж сервісних центрів в Україні. Ми щодня удосконалюємося та розширюємо спектр ремонтних послуг. Наші центри мають зручне розташування та графік роботи.

  Сплатити наші послуги можна на реквізити у банку або готівкою. Крім того, ми приймаємо оплату карткою. Для цього всі центри мережі “Технарі” обладнані терміналами, а також пропонуємо скористатися розстрочкою. Платіть частинами за ремонт техніки протягом кількох місяців. Ви користуєтеся справним блендером Braun вже сьогодні, а платите у зручному для вашого бюджету режимі! Індивідуальний підхід, гарантії та висока якість послуг – це сервісний центр «Технарі» у Києві! Звертайтеся, і ви обов’язково поповните ряди наших вдячних клієнтів!

  Braun

  Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

   Виникли питання? Напишіть нам ?>