Ремонт м’ясорубок Bosch

Універсальна домашня техніка, потужна і надійна, здатна оперативно виконувати чимало важливих функцій на будь-якій кухні - електрична м'ясорубка Bosch. Така техніка вирізняється практичністю, потужністю, довговічністю. Прилад з легкістю подрібнить м'ясо, рибу, овочі, за допомогою м'ясорубки можна приготувати муси і соки.

Активна експлуатація техніки рано чи пізно призводить до різних поломок. Деталі виробляють свій ресурс, деякі користувачі кидають м'ясорубки або б'ють їх і т.д. Якщо ваша домашня улюблениця не хоче вмикатися, не подрібнює продукти, підозріло гуде, одразу вимикайте прилад із мережі та викликайте майстра.

Самостійно лагодити пристрій не можна, це загрожує додатковими витратами, а також небезпечно для життя і навіть здоров'я.

Майстри компанії "УМІЛЬЦІ" знають всі тонкощі та нюанси ремонту м'ясорубки Bosch, мають профільну освіту, використовують у своїй роботі тільки сучасне обладнання та інструменти, рекомендовані виробником.

Якщо ви не можете запросити фахівця додому, у квартиру, кафе, ресторан, приносьте зламаний апарат до будь-якого з наших сервісних центрів.

Типові несправності м'ясорубок Bosch

Ремонт зламаного пристрою виконується професійними фахівцями в короткі терміни, але спочатку майстер повинен визначити поломку. Найчастіше зустрічаються такі види несправностей:

 1. Знос деталей і механізмів у процесі експлуатації.
 2. Механічні пошкодження, деформації.
 3. Прилад увімкнений, але не працює.
 4. Помітне зниження потужності техніки.
 5. Під час експлуатації домашнього помічника чути сторонні шуми, гуркіт, тріск.
 6. Помітний запах горілої проводки, пластмаси тощо.

Кожна поломка потребує ретельного огляду та якісного ремонту. Ми оперативно і з видачею гарантійного талона повернемо працездатність вашій техніці.

Прайс лист

 

Ремонт м’ясорубок Bosch

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Як ми ремонтуємо м'ясорубки Bosch

  Перед ремонтними процедурами майстер виконує ретельне тестування і комплексну діагностику техніки та пошук усіх поломок. Потім виконується безпосередньо ремонт поетапно:

  1. Розбирання апарата і чищення внутрішніх компонентів від пилу, бруду, жиру, що потрапив, і залишків продуктів.
  2. Заміна деталей, що вийшли з ладу.
  3. Заміна мережевого дроту.
  4. Пайка контактів, мікросхем.
  5. Ремонт і заміна запобіжника.
  6. Заміна або відновлення електронного модуля.
  7. Ремонт електродвигуна і багато інших послуг.

  Після закінчення робіт з відновлення м'ясорубки Бош фахівець виконує повторне тестування приладу, щоб виключити недоробки, і потім повертає його господареві.

  Ми раді співпраці з вами

  Компанія "УМІЛЬЦІ" понад 10 років надає професійні послуги з відновлення, налаштування, апгрейду електронної, цифрової, побутової техніки. Ми повернемо до життя будь-який, навіть найбезнадійніший пристрій у короткі терміни. Наші майстри щодня виїжджають на сотні викликів. Сервісні центри компанії, розташовані на всій території України, раді бачити вас щодня, без перерв, вихідних і святкових днів.

  Наші безперечні плюси, через які нас обирають:

   • Безкоштовний виїзд фахівця додому, у квартиру, кафе, ресторан, промислові цехи.
   • Комплексна комп'ютерна діагностика на сучасному обладнанні - у подарунок.
   • 100% гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні запчастини в широкому асортименті.
   • Досвідчені співробітники, професійні інструменти та обладнання.

  Зламана м'ясорубка Bosch здатна добряче зіпсувати і настрій, і ваші плани, тому мерщій викликайте майстра або приносьте несправний прилад у будь-який з наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>