Ремонт навушників ASUS

Техніка компанії Asus славиться високою якістю і довговічністю. Виробник йде в ногу з часом, на ринку електроніки постійно з'являються цікаві новинки та гаджети. Навушники - це практично незамінний девайс для тих, хто постійно грає в мережеві ігри, любить слухати музику або аудіокниги. Чистий звук, комфортна гучність, зручна посадка з урахуванням анатомічних особливостей голови і турбота про оточуючих - ось головні критерії для вибору навушників Asus.

Будь-яка техніка, особливо в процесі активної експлуатації, рано чи пізно виходить з ладу. Іноді це відбувається в один момент, в інших випадках користувач може помітити поступове погіршення якості роботи улюбленого гаджета.

У будь-якому разі не варто самостійно ремонтувати девайс, адже для такої роботи потрібні знання, спеціальні інструменти, оригінальні запчастини та обладнання. Не ризикуйте гаманцем, не нервуйте даремно, просто викличте фахівця додому.

Майстри компанії "УМІЛЬЦІ" мають багаторічний досвід роботи, знають всі тонкощі і нюанси ремонту навушників Asus, використовують інструменти, рекомендовані виробником.

Якщо у вас немає можливості запросити майстра додому, в офіс або квартиру, ви можете привезти зламану техніку в будь-який з наших сервісних центрів.

Поломки навушників Asus

Улюблена техніка може вийти з ладу в будь-який момент з найрізноманітніших причин. Навіть падіння з висоти людського зросту для навушників може стати фатальним.

Найчастіше зустрічаються такі види поломок:
 1. Динамік і мікрофон вийшли з ладу, не чути звуків або під час роботи гаджета чути додаткові шуми, тріск тощо.
 2. Не працює тільки один динамік. Потрібна заміна дроту.
 3. Помітне погіршення якості звуку, не працює регулятор гучності.
 4. Пристрій не працює, не вмикається.
 5. Загублені, пошкоджені амбушюри тощо.

Будь-яка несправність має бути усунута в короткі терміни і наші фахівці зроблять це ще й з гарантією якості.

Ремонт навушників ASUS

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги з ремонту навушників Asus

  "УМІЛЬЦІ" надають безліч послуг з відновлення навушників Асус в короткі терміни. Серед послуг з ремонту девайса можна відзначити найпоширеніші:

  1. Ремонт і заміна амбушур.
  2. Пайка, ремонт, заміна проводів і центрального проводу.
  3. Ремонт і заміна проводки.
  4. Відновлення та заміна динаміків.
  5. Ремонт і заміна мікрофона.
  6. Відновлення корпусу.
  7. Заміна акумулятора тощо.

  Перед ремонтом і після всіх процедур майстер виконує тестування працездатності техніки, а також комплексну діагностику на новітньому діагностичному обладнанні.

  Наша допомога в ремонті техніки

  Компанія "УМІЛЬЦІ" понад 10 років займається ремонтом, налаштуванням, модернізацією побутової, цифрової техніки. Ми виконаємо відновлення будь-яких, навіть найбільш безнадійних пристроїв, від яких відмовилися інші майстри. Щодня наші фахівці виїжджають на сотні заявок. Сервісні центри компанії "УМІЛЬЦІ" розташовані на всій території України.

  Наші плюси для співпраці:

   • Безкоштовний виклик майстра, комплексна діагностика техніки - приємний бонус кожному.
   • Терміновий ремонт вдома, у квартирі, офісі клієнта.
   • 100% гарантія на всі послуги.
   • Оригінальні сертифіковані комплектуючі та запчастини з власних складів фірми.
   • Досвідчені співробітники, професійне обладнання та інструменти.

  Зламані навушники можуть добряче зіпсувати життя, тому за перших ознак поломки відразу викликайте майстра або приносьте техніку Asus до нашого сервісного центру.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>