Заміна клавіатури на MacBook

На всіх ноутбуках, ПК, багатьох телефонах клавіатура є основним робочим інструментом. Щоб використовувати MacBook для роботи, спілкування, ігор, творчості, необхідно, щоб клавіатура завжди була у справному стані та всі кнопки працювали без перебоїв.

Широка поверхня такого робочого інструменту схильна до різних поломок, неполадок. Найчастіше в клавіатуру потрапляє чай, кава та інші напої. Навіть кількох крапель достатньо, щоб викликати замикання та повну відмову від роботи.

Заміна клавіатури – процес недорогий, але має масу своїх нюансів, незнання яких може призвести до більш дорогого ремонту ноутбука.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» часто виїжджають для заміни клавіатури, тому мають потрібний досвід, профільні знання. Запчастини та інструменти фахівець привозить із собою. Якщо ви не можете викликати майстра, приносите зламаний гаджет до наших сервісних центрів. Ремонт техніки Apple – один із наших пріоритетних напрямків, ми гарантуємо оперативну та якісну роботу.

Коли потрібна заміна клавіатури на MacBook

Основною причиною заміни клавіш та робочої поверхні вважається попадання рідини всередину та залипання кнопок через це. Якщо ви випадково пролили чай або каву, тим більше солодкий, одразу відключіть техніку від мережі живлення, вимкніть ноутбук. Не намагайтеся сушити його феном або сипати рис, за модною порадою з інтернету. Просто вимкніть пристрій, переверніть його і одразу дзвоніть нашим майстрам.

Інші, не менш часті, поломки:
 1. Природне зношування клавіш при активній експлуатації.
 2. Наявність пилу та бруду, що потрапляє під клавіші та всередину пристрою.
 3. Удари, падіння, механічні впливи, у результаті клавіатура працює неякісно, западають чи працюють кнопки тощо.

Намагаючись самостійно полагодити свій улюблений гаджет, ви можете пошкодити мікрочіпи материнської плати та шлейфи, що призведе до значних витрат на ремонт.

Прайс лист

 

Заміна клавіатури на MacBook

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Як виконується процедура заміни клавіатури у MacBook

  Насамперед виконується візуальний огляд, перевірка техніки та комплексна діагностика, що дозволяє визначити точну причину поломки. Потім майстер розпочинає поетапну процедуру заміни клавіатури:

  1. Ноутбук відключається від мережі живлення, а батарея знімається, якщо вона знімна.
  2. Пристрій повністю розбирають за допомогою спеціальних інструментів.
  3. Відкручуються болти, що утримують клавіатуру та деталь прибирають.
  4. Нова комплектуюча встановлюється на місце та закріплюється.
  5. Проводиться тестування лептопу.
  6. Гаджет збирають у зворотному порядку.

  Якщо є необхідність, майстер очищає компоненти та механізми Макбука від пилу, бруду, слідів після потрапляння рідини, змінює термопасту, встановлює систему і т.д.

  «УМІЛЬЦІ» знають, як вам допомогти

  Понад 10 років компанія надає якісні послуги з ремонту, настроювання, відновлення побутової, цифрової техніки. Ми подаруємо друге життя навіть безнадійним пристроям, від яких відмовилися інші майстерні. Щодня наші майстри виїжджають на сотні викликів, а сервісні центри відчиняють свої двері на всій території України.

  Переваги компанії складно переоцінити. Щодня нас обирають за такі переваги:

   • Безкоштовний виїзд спеціаліста та комплексна комп'ютерна діагностика техніки – приємний бонус.
   • Терміновий ремонт усіх видів техніки вдома, у квартирі, офісі, ми приїдемо в будь-яке місце, вказане клієнтом.
   • 100% гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні комплектуючі та деталі у великому асортименті зі складу компанії.
   • Досвідчені співробітники із профільною освітою.

  Якщо ви пролили гарячий чай на клавіатуру або впустили улюблений ноутбук і він більше не працює, не засмучуйтесь, просто викликайте майстра або приносите техніку в наш сервісний центр.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>