Діагностика Apple MacBook

Ноутбуки Apple здатні виконувати одночасно кілька складних завдань. Вони мають високу продуктивність, потужність, привабливий дизайн.

Гаджет недешевий, тому потребує акуратного поводження. Але в будь-якому випадку пристрій може зламатися, знадобиться заміна деталей, що вийшли з ладу або переустановка.

Не намагайтеся самостійно ремонтувати свою техніку, тому ви тільки збільшите витрати на відновлення або придбання нового Макбука.

Щоб виконати якісний ремонт, необхідно провести високоточну комп'ютерну діагностику з використанням спеціального обладнання, інструментів та софту.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» мають великий досвід роботи, ремонт техніки Apple – один із наших пріоритетних напрямків.

Ми в короткий термін виконаємо тестування та відновлення пристрою, щоб MacBook знову міг вас радувати. Викликайте спеціаліста або привозьте техніку до одного з наших сервісних центрів.

Навіщо проводити діагностику MacBook

Тестування техніки необхідно, щоб визначити та усунути причину несправності гаджета. Щоб не втручатися у внутрішню роботу пристрою, відразу зрозуміти, який вид ремонту потрібен, майстер виконує діагностику.

Коли потрібне тестування ноутбука:
 1. Визначення типу поломки.
 2. Отримання інформації про поточний технічний стан Макбука.
 3. Підготовка до профілактики.
 4. Визначення деталей, що вийшли з ладу.
 5. Визначення вартості майбутнього ремонту девайсу і т.д.

Використання спеціального сучасного діагностичного обладнання допоможе швидко дізнатись, які несправності необхідно терміново усунути, щоб повернути техніці працездатність.

Прайс лист
Діагностика Apple MacBook

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Процедура діагностування MacBook

  Після приїзду на заявку майстер виконує процедуру виявлення проблем Макбука. Процес кропіткий, вимагає підвищеної уваги та акуратності.

  1. Щоб не втратити важливу інформацію, яка зберігається на пристрої, відключають усі елементи введення, виведення та зберігання даних.
  2. Апарат встановлюють ідеально плоску поверхню, не відключаючи від блока живлення. Це потрібно для правильного визначення стану кулерів та тестування їхньої роботи.
  3. Майстер вимикає ноутбук та запускає програмну перевірку системи. Після виконання команди на екрані Макбука відобразяться коди помилок, за якими фахівець розшифрує, які поломки присутні.
  4. Дізнавшись результати діагностики, майстер, використовуючи інструменти, проводить тестування працездатності окремих вузлів та компонентів ноутбука.
  5. Після точного визначення несправності фахівець виконує ремонт техніки.

  Процедура діагностики може зайняти від 1 до 3 годин разом з розшифровкою результату.

  «ВМІЛЬЦІ» допоможуть кожному

  Понад 10 років наші спеціалісти рятують вашу електронну, побутову техніку. Ми повернемо працездатність навіть тим пристроям, яких відмовилися інші майстерні. Наші майстри щодня виїжджають на десятки викликів, сервісні центри працюють без перерви та вихідних на всій території України.

  Ми найкращі у своїй справі, нас люблять за такі переваги:

   • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра.
   • Терміновий ремонт техніки вдома, в квартирі, офісі.
   • Гарантія
   • Оригінальні запчастини у великому асортименті.
   • Досвідчені співробітники, сучасне обладнання, софт та інструменти.

  Якщо вам потрібна комплексна комп'ютерна діагностика Макбука та подальший ремонт, викликайте спеціаліста або привезіть ноутбук до будь-якого з наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>