Ремонт навушників Apple Earpods

Навушники раніше були дешевим, одноразовим товаром. Коли такий аксесуар ламався, його просто викидали. З того часу, як з'явилася техніка Apple – сучасні телефони, комп'ютери, годинники, ноутбуки, зламані дорогі брендові навушники вигідніше відремонтувати, ніж купити нові.

Якісний звук, можливість слухати лише улюблену музику чи аудіокнигу у будь-який час та у будь-якому місці – ось що характеризує Apple Earpods.

Якщо улюблений аксесуар виходить з ладу, не варто викидати його, пристрій можна повернути до життя. Але не потрібно самостійно розбирати та ремонтувати навушники чи довіряти їх недосвідченим фахівцям.

Майстри компанії «УМІЛЬЦІ» знають усі нюанси та особливості ремонту техніки Apple. Ми оперативно приїдемо та повернемо ваш зламаний гаджет у робочий стан. Якщо ви не можете запросити спеціаліста, приносьте зламані пристрої до будь-якого з наших сервісних центрів.

Причини поломок Apple Earpods

Навушники відносяться до такої техніки, яку використовують постійно. Багато хто вставляє аксесуар у вуха і не виймає до пізнього вечора. У процесі такої активної експлуатації складно зберігати пристрій у справному стані надовго. Причин несправностей навушників є чимало. Серед них найчастіше зустрічаються такі:

 1. Девайс перестав працювати без видимих причин.
 2. Спостерігається шум, тріск, хрип динаміка.
 3. Мікрофон не працює.
 4. Зникає звук.
 5. Навушники впали з висоти.
 6. Нерівномірна робота – один із динаміків грає голосніше.
 7. Техніку залили водою.
 8. Найрідкісніша поломка - заводський брак.

Будь-які з цих поломок у стислі терміни усунуть наші майстри. Ми повернемо ваші навушники в робочий стан навіть у безнадійних ситуаціях.

Ремонт навушників Apple Earpods

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Послуги з відновлення Apple Earpods

  Ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту техніки. Будь-який пристрій перед відновлювальними процедурами проходить тестування для визначення причини несправності. Потім виконується ремонт залежно від виду та тяжкості поломки.

  1. Комплексна комп'ютерна діагностика
  2. Заміна штекера.
  3. Ремонт ізоляції
  4. Чистка та ремонт динаміків в Apple Earpods.
  5. Ремонт кабелю.
  6. Відновлення та заміна кнопок гарнітури.

  Ми позбавимо вас будь-якої проблеми з технікою і швидко повернемо їй працездатність. Після виконаних робіт обов'язково проводиться повторне тестування.

  Плюси співпраці з «УМІЛЬЦЯМИ»

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, налаштування, модернізації цифрової, побутової техніки. Ми візьмемося за будь-який, навіть безнадійний пристрій. Щодня наші спеціалісти виїжджають на десятки викликів, а сервісні центри відчиняють свої двері для вас на всій території України.

  Нас обирають за безперечні переваги для співпраці:

   • Безкоштовний виїзд майстра додому, квартири, офісу.
   • Комплексна комп'ютерна діагностика також безкоштовна.
   • Гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні запчастини, компоненти та комплектуючі в широкому асортименті та на замовлення.
   • Досвідчені працівники, професійне обладнання, інструменти.

  Якщо ви не хочете надовго розлучатися з улюбленою музикою або аудіокнигами, швидше викликайте майстра або приносите зламані навушники до наших сервісних центрів.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>