Ремонт Apple Display

Техніка Apple часто використовується для спеціалізованих робіт, де потрібні висока потужність, продуктивність, точність, мультизадачність.

Монітор Apple Cinema Display зручний для представників таких професій як дизайнери, фотографи, відеомонтажери. Він ідеальний для тих, хто віддає перевагу великому робочому простору.

Гаджет може безвідмовно працювати тривалий час, але іноді трапляються серйозні поломки техніки.

Якщо ви спостерігаєте перешкоди та несправності в роботі вашого девайса, його впустили, вдарили або пристрій без видимої причини перестав показувати зображення, потрібно його відремонтувати. Не намагайтеся відлагодити його самостійно і не довіряйте її недосвідченим майстрам без профільної освіти та потрібних інструментів.

Ремонт пристроїв Apple – пріоритетний напрямок роботи майстрів компанії «УМІЛЬЦІ». Наші фахівці мають потрібне обладнання та інструменти, а також знають усі нюанси та особливості процедури відновлення. Запрошуйте майстра додому, квартири, офісу або привезіть зламаний пристрій в будь-який з наших сервісних центрів.

Несправності Apple Display

Незважаючи на те, що така техніка відрізняється високою якістю та надійною збіркою, оригінальними та довговічними комплектуючими, при її експлуатації можуть виникнути різні поломки.

Поширені несправності:
 1. Пошкоджено кабель. У разі такої поломки монітор не контактує із системним блоком, довільно вимикається, немає зображення.
 2. Відсутнє підсвічування, немає зображення або воно відображається нерівномірно. У такому випадку слід замінити периферійну плату, матрицю або лампу підсвічування.
 3. Подряпини, сколи, тріщини на склі.
 4. Немає звуку.
 5. Виходять з ладу, забиваються пилом роз'єми та порти зі зворотного боку девайсу.
 6. Зламався блок живлення тощо.

Деякі з проблем Apple Display можна вирішити, вдавшись до перевстановлення операційної системи, налаштування програм, драйверів та антивірусів. Але перед усіма маніпуляціями потрібне якісне тестування та діагностика техніки.

Ремонт Apple Display

Заповніть цю форму зворотного зв'язку і наші менеджери з вами зв'яжуться найближчим часом.

  Ремонтні роботи з відновлення Apple Display

  Ми виконуємо цілий спектр послуг з відновлення та налаштування монітора Display від Apple. До них відносяться:

  1. Заміна екрану, скла, дисплея у зборі.
  2. Заміна матриці.
  3. Чищення та перевірка системи охолодження, заміна комплектуючих.
  4. Ремонт портів та роз'ємів.
  5. Відновлення материнської плати.
  6. Ремонт та заміна блоку живлення і т.д.

  На всі послуги оформляється гарантійний талон, протягом гарантійного терміну ми усунемо несправності, що виникли після наших послуг, абсолютно безкоштовно.

  Якісні послуги та допомога кожному

  Компанія «УМІЛЬЦІ» понад 10 років надає послуги з ремонту, настроювання, відновлення електронної, побутової техніки. Ми повернемо працездатність будь-яким пристроям, навіть тим, яких відмовилися інші майстри. Щодня наші фахівці виїжджають на сотні адрес, а сервісні центри відчиняють свої двері для вас на всій території України.

  Безперечні переваги співпраці з нашою компанією:

   • Безкоштовний виклик майстра.
   • Повна комп'ютерна діагностика будь-яких апаратів безкоштовно.
   • 100% гарантія на всі види послуг.
   • Оригінальні запчастини, що комплектують ліцензійний софт.
   • Досвідчені фахівці, професійне обладнання та інструменти.

  Ми відремонтуємо ваш монітор, просто викличте майстра або привозьте техніку до сервісного центру.

  Виникли питання? Напишіть нам ?>