Про компанію

Компанія «УМІЛЬЦІ» здійснює свою діяльність з 2009 року

Історія компанії розпочалася у КиєвіАле сьогодні по всій території України працює величезна кількість наших сервісних центрів. Ми виконуємо якісне відновлення будь-яких гаджетів, навіть тих, що здавалися безнадійно зламаними. Наші майстри здатні повернути життя ПК, ноутбукам, смартфонам, моноблокам та іншим електронним та побутовим пристроям.

Понад 10 роківМи допомагаємо нашим клієнтам швидко відновити втрачені та випадково видалені файли, повертаємо працездатність електронній техніці та гаджетам, оновлюємо софт та програми, змінюємо деталі, тощо.

Кожне звернення клієнтаГарантовано якісне обслуговування, професійний ремонт та оригінальні запчастини. Ми використовуємо лише сучасне обладнання, інструменти, ліцензійний софт та запчастини безпосередньо від виробника.

Трішки історії

Комп’ютеризація, що почалася в 2006 році, не тільки покращила життя багатьох користувачів, але і призвела до того, що з’явилася потреба в фахівцях, здатних полагодити електронну техніку і сучасні побутові прилади.Майстрів було мало, вони працювали лише у сервісних центрах, не здійснюючи виїзду додому.

Черга до них була величезною, доводилося тижнями чекати, доки виконають діагностику та ремонт гаджетів.

Со временем качество услуг, оказываемых специалистами нашей компании, росло, мастера повышали квалификацию, к нам приходили новые сотрудники. Мы понимали, что рынок гаджетов расширяется, ассортимент электронных устройств и бытовой техники растет, и старались научиться ремонтировать любую технику профессионально и в срок.

Але треба було ще зростати, і ми вирішили вийти за межі нашого сервісного центру – у нас з’явилася послуга виклику майстра додому.

Наші спеціалісти ремонтують:

Серед пристроїв, які ми успішно відновлювали, постійно з’являлися нові найменування, з’являються вони й донині.

 1. Цифрова техніка – ПК, нетбуки, ноутбуки, планшети, смартфони.
 2. Побутова техніка – телевізори, прилади для приготування їжі, дрібні кухонні апарати, кліматичні установки.
 3. Велику побутову техніку – холодильники, плити, пральні, посудомийні машини, сушильні автомати.
 4. Аудіотехніку – аудіосистеми, портативні колонки, диктофони, домашні кінотеатри.
 5. Ігрові консолі.
 6. Один із найновіших напрямів – ремонт електротранспорту, наприклад, електросамокатів, електровелосипедів, моноколеса тощо.

Спеціаліст, оперативно вирушаючи на виклик, має при собі необхідні інструменти, обладнання для діагностики та ремонту техніки, ліцензійні програми та антивірус, а також оригінальні запчастини.

Компанія «УМІЛЬЦІ» в Україні – це

Оперативно почистимо системний блок ПК, позбавимо пилу ноутбук, замінимо термопасту там, де це необхідно, поміняємо плату в телевізорі, повернемо життя диктофону і багато іншого.

Діагностика будь-якого обладнання, у тому числі сучасних гаджетів та апаратури.

Ремонт ПК та техніки будь-якої складності, відновлення ноутбуків, телефонів, моноблоків, телевізорів, ігрових консолей та інших пристроїв.

Встановлення та оновлення ліцензійного софту.

Заміна запчастин, що вийшли з ладу.

Збирання комп’ютерів, підключення.

Видалення пилу та бруду в побутових приладах.

Очищення ПК та ноутбуків від вірусів, встановлення антивірусу.

Щодня щогодини ми працюємо для вас
Запросити майстра додому або приїхати до нашого сервісного центру можна будь-якої миті. Ми не йдемо на вихідні, працюємо у святкові дні, у нас немає обіду, затримок та зволікань. Напишіть нам навіть уночі, і вранці фахівець буде у вас. Ми не нав’язуємо додаткових сумнівних послуг та беремо гроші лише за реально виконану роботу.

До інших наших переваг відносяться:

 • Виклик майстра додому, в офіс та комплексна діагностика техніки повністю безкоштовно.
 • Робота сервісного центру без вихідних та святкових днів.
 • Гарантія На всі наші послуги поширюється гарантія 3 місяці.
 • Швидка допомога. Фахівець після отримання замовлення одразу виїжджає до клієнта.
 • Оригінальні запасні деталі від виробників безпосередньо, лише ліцензійні та законні програми, антивірус.
 • Низькі ціни, висока якість послуг.

Компанія «УМІЛЬЦІ»Постійно розвивається для надання якісних послуг населенню з ремонту побутової, електронної техніки та гаджетів.

Ми швидко оновимо софт, налаштуємо ваші ПК, ноутбуки, моноблоки, врятуємо їх від бруду та пилу, вилікуємо від вірусів, повернемо якісне зображення та звук телевізору, відновимо ігрові консолі.

Допомагаємо економити ваші гроші на нових пристроях, повернувши працездатність зламаній техніці, і пишаємося своєю роботою день у день.

Виникли питання? Напишіть нам ?>